Vyrazte znovu na kávu do kavárny

Kavárny se otevřely a s tím i možnost si v klidu vychutnat kávu. Takové Arašídové cappuccino umí dělat zázraky. Vždyť pokud pijete cappuccino, budete podle jedné z kávových typologií zřejmě patřit mezi mladé extrovertní optimisty, kteří žijí vším moderním.

Signature drink – káva pro mlsné jazýčky
Máte rádi sladko-slané kombinace? A kávu? Pokud jste odpověděli dvakrát ano, tak ochutnejte Arašídové cappuccino. Jde o klasické cappuccino, které je ovšem vylepšené sirupem, který chutná jako arašídové sušenky. Kombinace tak dobrá, že s ní baristka Naďa Krejčíčková vyhrála v interní soutěži baristů Costa Coffee. Cappuccino patří k nejoblíbenějšímu kávovému nápoji a Češi sní v průměru skoro půl kila arašídů za rok. To je prostě recept na vítězství. Zvlášť když je cappuccino navrch ozdobené vanilkovým cukrem.

Corto Classic možná znáte. Jde o kávovou „jednohubku“. Extrakce dvou dávek kávy po dobu pouhých pěti vteřin zvýrazní chuť kávy Mocha Italia a vyzdvihne její přirozenou sladkost. Povrch Corto Classic pak ozdobí baristé technikou latte art pomocí jemné mléčné mikropěny. Nemusíte ale zůstávat u klasiky. Nově je v nabídce Banánové Corto. Banánový sirup udělá z kávy exotický zážitek a zároveň lehce dosladí.

Jedna káva nestačí
Objevte řadu zvýhodněných nabídek v kavárnách Costa Coffee a vychutnejte si kávu společně s tím, s kým jste rádi. Využít můžete akce 1+1 káva zdarma, káva a cheesecake nebo sendvič či panini s nápojem a kávou. Vše za zvýhodněnou cenu.

Zdroj a foto: www.costa-coffee.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.