Kapely Lovesong Orchestra a Trio Romano po vystoupení v MasterChefovi natočily společnou písničku!

Lovesong Orchestra, pětičlenná balkánská dechovka kapelníka Tomáše Průši, natočila společnou píseň s romskou kapelou Trio Romano. Muzikanti se pro společnou nahrávku rozhodli po společném vystoupení v epizodě “Romská výzva” kuchařské show TV Nova MasterChef Česko, která byla odvysílána minulý týden. Videoklip k písni “Imar Lake” spatřil světlo světa dnes na platformě YouTube a na sociálních sítích obou kapel. 

„S chlapama z Trio Romano jsme se potkávali na různých akcích, jako je třeba Balkan Fiesta, a několikrát si spontánně spolu zahráli. Poté, co jsme se společně ukázali také v nováckém MasterChefovi, jsme se dohodli, že bychom už tu naši souhru měli nějak stvrdit”, řekl kapelník “Lovesongů” Tomáš Průša. „Jedná se o starou romskou klasiku, kterou dnes už téměř nikdo nehraje. Je to o dívce, která nepotřebuje mít sto chlapů a já ji chci, protože má dobré srdce. Tomáš k tomu dopsal českou část textu, kde zpívá o tom, že ta dívka je i neobyčejně vláčná a krásná. Vznikla tak naprosto originální verze, kterou jinde zaručeně neuslyšíte”, dodává k nově natočené písni Milan Migel Horvát z kapely Trio Romano.

Živá premiéra písně proběhne 17. června na koncertě kapely Lovesong Orchestra na zahrádce Hospůdky Na hradbách na pražském Vyšehradě, kde bude Trio Romano speciálním hostem.

Trio Romano i Lovesong Orchestra jsou kapely, které dělají jednoduchou zábavní muziku a jejich hlavním poselstvím je přinést lidem pozitivní energii a zvednout je ze židlí. Nejraději hrají akusticky a předávají tak svému publiku skutečně autentický zážitek. V tomto stylu byla nahrána i společná píseň, ke které kapely natočily naživo i videoklip.

Pro více informací o kapele Lovesong Orchestra navštivte www.lovesongorchestra.cz a více o Trio Romano naleznete na https://bandzone.cz/trioromano.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *