Eva Decastelo opět hubne a chce do plavek štíhlé křivky!

Eva Decastelo se může pyšnit krásnou postavou již dlouhá léta. Přestože je právě na prahu čtyřicítky, může být motivací pro mladší kolegyně showbusinessu, jak o sebe dlouhodobě pečovat a zachovat si ladné štíhlé křivky. Pravidelné cvičení není nic pro ni, proto nebrání vyzkoušet nové metody hubnutí.

Během karantény se lidé rozdělili na dva tábory. Někteří využili čas k domácímu cvičení a poctivé přípravě jídla, ti druzí si užívali odpočinkový režim, a tak budou teď musí na cvičení zapracovat. Eva Decastelo se netají tím, že velmi ráda jí a sem tam nějaké to kilo nabere. V následujících měsících Eva plánuje jak pravidelné cvičení, tak upravit jídelníček, ale také vyzkoušet novinky na klinice estetické a laserové medicíny EVA CLINIC v Hradci Králové.

Zhubnout do plavek nějaké to kilo není nikdy na škodu, proto velmi ráda vyzkouším novinky v EVA CLINIC.“, říká Eva Decastelo.

Eva Decastelo se chystá vyzkoušet novinku, nejúčinnější z neinvazivních metod hubnutí, a to přístroj Vanquish, který navodí zcela přirozený proces rozpuštění tuků. Svým efektem tedy konkuruje klasické liposukci, ovšem úbytků tuku se dosahuje zcela bezbolestně. Momentálně jde o nejžádanější přístroj na všech prestižních klinikách estetické medicíny zejména v USA.

Věřím, že díky podpůrným hubnoucím procedurám v kombinaci s pravidelným cvičením a odlehčeným jídelníčkem půjdou nabraná kila dolů raz dva. A letní sezóna v plavkách může začít.“, dodává s úsměvem moderátorka Eva Decastelo.

Zdroj a foto: Eva Clinic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.