Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Nadupaný antioxidant z exotického ovoce

V našich tělech vznikají extrémně reaktivní molekuly. Nazývají se volné radikály, poškozují buňky a přispívají ke vzniku řady závažných onemocnění, včetně rakoviny. Před jejich negativními účinky pomáhají tělo chránit antioxidanty. Jejich obrovskou studnicí zdraví jsou speciální přírodní přípravky.

Antioxidanty jsou pro naše zdraví nesmírně důležité. Díky tomu, že na sebe naváží volné radikály, je neutralizují a zabrání tomu, aby v těle napáchaly škody. Je známo, že antioxidanty se hojně vyskytují v ovoci. Hodně se však diskutuje, které ovoce je nejúčinnějším antioxidantem. Vynikající nápoj Forever Pomesteen Power obsahuje nejvyšší hodnoty antioxidantů, a to díky pečlivému výběru toho pravého ovoce. Směs je tvořena z ovocných šťáv a extraktů z granátových jablek, hrušek, Garcinia mangostana, malin, ostružin, borůvek a hroznových jadérek. Navíc se může pyšnit také antioxidačním vitamínem C, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Všechny obsažené složky nápoje Forever Pomesteen Power mají téměř nejvyšší hodnoty ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity). Mangostana je oblíbeným ovocem v Asii. Díky její znamenité chuti ji královna Viktorie označila za své nejoblíbenější ovoce. A proto se od té doby mangostana považuje za „královnu ovoce“. Její ORAC hodnota je velmi vysoká a je bohatá na užitečné xantony, což jsou přirozeně se vyskytující výživné složky, které účinkují jako antioxidanty. V nápoji přítomná šťáva z granátového jablka má potom více polyfenolových antioxidantů než červené víno, zelený čaj, brusinková nebo pomerančová šťáva, a je zdrojem vitaminu A, C, E a železa.

Lahodný nápoj Forever Pomesteen Power v sobě kombinuje různé ovocné chutě, díky nimž se můžete povzbuzovat v průběhu celého dne a nejlépe chutná vychlazený. Jeho pravidelné užívání vám dodá energii, elán a vitalitu ke zdolávání každodenních radostí života. Extrakty z plodů v něm přispívají k tomu, aby Forever Pomesteen Power dodal jak exotickou lahodnou, tak zvláštní chuť. Jestliže byste výrobek chtěli vyzkoušet, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud se zaregistrujete na stránce https://studiodanah.flp.com dostanete 15% slevu nejen na tento Forever výrobek, ale i všechny ostatní. Cena před registrací ve Studiu Danah je 878Kč.

Autor: Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah (www.studiodanah.cz)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *