Rychlý a výkonný zmrzlinovač Sage

Kdo by neměl v létě chuť na kopeček osvěžující zmrzliny! Navíc, když je dobrá, kvalitní a z těch nejlepších surovin. A právě takovou si můžete se zmrzlinovačem Sage BCI600 kdykoliv dopřát v pohodlí vašeho domova.

Sage BCI600 dokáže jako první zmrzlinovač na trhu automaticky rozpoznat hustotu připravované zmrzliny podle vámi zvoleného nastavení. Disponuje 12 programy pro nastavení struktury dezertu – od měkčích mražených dezertů jako je sorbet, přes mražené jogurty a gelato až po zmrzlinu. Nabízí přitom možnost výběru mezi automatickým a manuálním režimem od 5 do 180 min.

A hlavně, zmrzlinovač je vybaven kompresorem, takže při přípravě odpadnou zdlouhavé práce s namrazováním vyjímatelné litrové nádoby či přidáváním ledu a zamrazením v lednici. Funkce PRE-COOL zajistí vychlazení až na -30 ͦC před použitím.

Průhledné víko umožňuje přípravu dezertu nejen kontrolovat, ale i přidávat další ingredience jako oříšky, ovoce nebo kousky čokolády. Ovládání přístroje je jednoduché a zobrazuje se na podsvíceném LCD displej. Aby zmrzlina vydržela vychlazená až do podávání, je zmrzlinovač vybaven funkcí KEEP COOL, který udrží ideální teplotu zmrzliny po dobu až 3 hodin.

Doporučená cena BCI600 je 8 490,- Kč.

Zdroj a foto: Sage

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.