Autopotahy pro psí spolucestující

Své psí mazlíčky bychom měli nejraději stále při sobě. Po delší společné cestě je ale interiér auta zralý minimálně na generální úklid. Dobrou volbou jsou nové ochranné potahy od značky Fieldmann, která myslela i na to, že některým pejskům vyhovuje cestování na zadní sedačce a někteří se raději natáhnou v kufru auta. Promyšlené potahy Fieldmann jsou opatřené mnoha praktickými detaily – třeba okénkem, kterým pes vidí na páníčky na předních sedačkách a ti zase na něj, nebo precizně řešené systémy upevnění potahů.

Ochranný kryt zadních sedadel s okénkem a kapsami
Pokud nechcete sedačky po každé cestě luxovat, případně i nákladně opravovat, jistě uvítáte možnost jejich důkladné ochrany. Podložka pod zvíře na zadní sedadlo Fieldmann FDAP 60551 zamezí usazování chlupů i poničení sedaček v obou řadách. Součástí podložky jsou kapsy na drobnosti umístěné na zadní straně předních sedaček. Praktické je síťované okénko mezi předními sedadly pro vizuální kontakt, který určitě uvítá jak řidič, tak i pes. Ochranný kryt snadno a rychle připevníte pomocí nastavitelných popruhů se suchým zipem. Doporučená MO cena ochranného krytu Fieldmann FDAP 60551 je 659 Kč.

Ochranná podložka do kufru
Zejména pro větší psy, kteří se už nevejdou na zadní sedadla, se hodí ochranná podložka pod zvíře do zavazadlového prostoru Fieldmann FDAP 60501. Kryt jednoduše upevníte za opěrky zadních sedadel pomocí nastavitelných popruhů a připevníte suchými zipy. Úložný prostor auta tak bude ochráněn před nežádoucími škrábanci, zašpiněním, padajícími chlupy, ale i tekutinami. Pejsek se tak může na výletě klidně vykoupat, aniž by poté zamokřil interiér vozu! Doporučená MO cena ochranného krytu Fieldmann FDAP 60501 je 349 Kč.

O značce FIELDMANN
Fieldmann je ryze českou značkou zahradní techniky a nářadí pro byt, dům i zahradu, která se na našem trhu úspěšně prodává již desátým rokem. Výrobky Fieldmann jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby odpovídaly požadavkům náročného spotřebitele: usnadňují práci a šetří čas, jsou kvalitní, ergonomické, bezpečné, snadno a intuitivně ovladatelné, přinášejí nejnovější trendy a poskytují maximální komfort při práci na zahradě, v domě i dílně.

Zdroj a foto: www.fieldmann.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.