Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Trápí vás váha, špatná pleť a únava? Vsaďte na kúru Simplebiotix!

Příliš těsné kalhoty, nafouklé břicho, únava a věčné chutě na sladké – za tohle všechno mohou naše střeva, osídlená špatnými bakteriemi. Kvůli nim přibíráme, zahlcujeme lymfatický systém, zatěžujeme játra a máme špatnou pleť. Kudy z toho ven?

Vsaďte na dvoufázovou kúru s probiotiky a prebiotiky od firmy Simplebiotix. Přípravek je vyvinut s ohledem na denní biorytmus. Ráno tedy berete SX ranní aktivátor, který vás nastartuje díky 13 kmenům probiotických bakterií, extraktu ze zeleného čaje, kyseliny listové a hořčíku. Večerní kapsle SX noční regenerátor se vám zase postará o klidný spánek. Obsahuje totiž aktivované kolostrum, kterému se přezdívá elixír dlouhověkosti, a také extrakt chmele. A především čisté přírodní prebiotikum, jež povzbudí dobré bakterie vaší střevní mikroflóry. Změnu pocítíte už po prvním týdnu užívání. Po tříměsíční kůře se budete cítit jako znovuzrození. Cena měsíční kůry: 1 190,- Kč

Zdroj a foto: www.simplebiotix.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *