Winnie Harlow a tenisky PUMA Mile Rider = letní láska na první pohled!

Globální sportovní značka PUMA představuje zcela nové dámské sneakers PUMA Mile Rider. Letní sezónu ovládne právě tato odvážná a nepřehlédnutelná teniska stejně jako nejnovější ambasadorka značky PUMA modelka Winnie Harlow, která je i tváří boty.

Výrazné barevné kombinace, retro detaily a pohodlné odpružení dělají z nové boty Mile Rider perfektní tenisku pro všechna letní dobrodružství. Ať už míříte na písečné pláže jako Winnie Harlow, nebo plánujete strávit léto v Česku, je tato bota stvořena pro všechny chvíle strávené na slunci.

Silueta Rider má v historii značky PUMA své nepostradatelné místo. Poprvé byla světu představená již v 80. letech jako běžecká bota a postupem času se stala jednou z neoblíbenějších tenisek street style módy. Nejnovější vzhled PUMA Mile Rider v sobě mísí klasický styl z 80. let a grafické prvky inspirované nespoutanými devadesátkami. Jasné neonové barvy, metalický detail na straně boty, prvky ze syntetické kůže v kombinaci s klasickou černou barvou, to vše z boty PUMA Mile Rider dělá ten nejlepší doplněk všech vašich nejen letních outfitů.

Tenisky PUMA Mile Rider jsou k dispozici na puma.com již od 13.7. a u prodejců, jako jsou Footshop, SneakersMole, Puma Concept Store v Palladiu je můžete najít v průběhu září.

Zdroj a foto: PUMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.