Motiv Star Wars se objeví v nové koleci šperků Pandora!

Letos v říjnu se představí šperky inspirované ikonickou franšízou Star WarsTM, které vznikají za nové globální spolupráce. 

Pandora dnes oznamuje svou spolupráci se společností Lucasfilm. Společně uvedou na trh kolekce šperků inspirovaných filmovou sérií Star WarsTM. 1. října spatří světlo světa napjatě očekávaná řada šperků Pandora, která se skládá z náramku, přívěsků a sběratelského předmětu a ztvárňuje oblíbené postavy a symboly Star Wars.

„Je pro nás velkou ctí, že můžeme Star Wars oživit v našich špercích,“ uvedl Stephen Fairchild, kreativní ředitel společnosti Pandora. „Galaxie Star Wars je naplněna neobyčejnou fantazií, detailně prokreslenými hrdiny a dalšími bytostmi a v neposlední řadě neuvěřitelnými dobrodružstvími – což je naprosté souznění se značkou Pandora. Největší radost máme tehdy, když můžeme našim věrným zákazníkům pomoci přenést se do jejich oblíbených příběhů a světů. Proto se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jak těmito umělecky vytříbenými stylovými doplňky vyjádří své nadšení.“ 

Návrháři společnosti Pandora intenzivně spolupracovali při tvorbě kolekce se společností Lucasfilm, aby zajistili, že bude pečlivě vybrán každý prvek detailního díla. Výsledkem jsou stylově jednotné šperky, ideální pro fanoušky Star Wars, aby mohli předvést svět, který vyznávají.

Kolekce Star Wars x Pandora bude k dostání od 1. října 2020 v prodejnách Pandora po celém světě.

Zdroj: Pandora, foto archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.