A zase ta Lucie! Opět i s Davidem Gránským a Radimem Flenderem!

Už 28.7.2020 proběhl křest klipu k písni Růže, který se natáčel v jihomoravském Mikulově. Čestvě rozvedená Lucie se v něm vdává. Na křest ji oblékla do svatebních šatů její oblíbená módní návrhářka Dominika Domnosilová. Kmotrem klipu se stal i David Gránský, se kterým natáčela další klip.

Zároveň Lucie získala i cenu Českého rozhlasu “Zlatá česká dvanáctka” za dvanáct týdnů v hitparádě Česká dvanáctka s duetem s Radimem Flenderem Stanice svět. Cenu jim předal moderátor hitparády Martin Hrdinka.

Tuto píseň, kterou napsal a v duetu zazpíval, zpěvák Radim Flender s Lucií Vondráčkovou, ale můžeme slýchat v hitparádě více než 30 týdnů. Díky koronavirové opatrnosti, jim byla cena předána, až teď a to na křtu nového klipu k písničce Růže, Lucie Vondráčkové. Zlatá česká dvanáctka je maliká sponka v podobě mikrofonu, který je vysázen dvanácti granáty.

Lucie točí klipy jako na běžím pásu. Nedávno natáčela s  Juliánem Záhorovským, Sámerem Issou, se svým bývalým kolegou Danem Dobiášem nebo se zmiňovaným Davidem Gránským.

Foto: archiv L. Vondráčkové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.