Proč odešla Tereza Bebarová z Ulice?

Producenti Ulice se v souvislosti se začátkem nové sezóny rozhodli objasnit, proč Tereza Bebarová na podzim v seriálu končí. Tereza už před delší dobou požádala produkci seriálu o omezení časové náročnosti její role, aby se mohla maximálně věnovat rodině.

Na základě tohoto požadavku byly provedeny jisté úpravy scénářů – možná si diváci vzpomenou, že postava Světlany byla nějaký čas ve vazbě, pak se odstěhovala do Málkova a v ději se objevovala jen sporadicky. Tento stav byl pro celou dějovou linku rodiny Nyklových neudržitelný. Časové možnosti Terezy Bebarové a potřeby seriálu se dlouhodobě neslučovaly, proto se jeho tvůrci po pečlivém zvažování rozhodli smlouvu s herečkou neprodloužit.

Ráda bych vyvrátila mylnou domněnku, že za odchodem Terezy Bebarové z Ulice je účinkování v jakémkoliv jiném pořadu jiné televizní stanice. Není tomu tak, ostatně, spousta našich herců se účastní i jiných natáčení a v Ulici dál pokračují,“ uvedla kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

Kromě toho připojuje „Tereze přejeme hodně štěstí v profesním i osobním životě a věříme, že diváci zůstanou příběhům rodiny Nyklových věrní i po jejím odchodu. Nyklovy sice čekají emotivní a náročné děje, diváci ale jistě vědí, že tato rodina drží za všech okolností pohromadě a nikdy ji neopouští smysl pro humor – a tedy i jim už brzy svitne na lepší časy. Postava Světlany z Ulice navíc neodejde hned a v Ulici se s ní diváci budou potkávat ještě nejbližších pár měsíců.“ Tereza Bebarová se po prázdninové pauze objeví znovu v Ulici už ve čtvrtek 20. srpna 2020.

Zdroj a foto: TV NOVA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *