Toma přináší chuť Piňa Colady a šťavnaté exotiky

Toma je tradiční česká značka s kvalitou ověřenou tisíci spokojených zákazníků. Dokonalé chuti je v jejích džusech dosaženo i bez konzervantů a umělých sladidel. Ochutnejte novinky v řadě džusů Tomy – chuť kokosu a ananasu v Piňa Coladě a šťavnatá exotika snoubící pomeranč, maracuju a mango.

Chuť Piňa Colady 
Láká vás podmanivé spojení kokosu a ananasu v oblíbené Piňa Coladě? Pak si nesmíte nechat ujít lahodnou novinku v řadě džusů Toma. Nová Toma ananas-kokos vás zaručeně okouzlí skvělou chutí atraktivního ovocného mixu, díky kterému zažijete tu pravou exotiku!

Toma je tradiční česká značka s kvalitou ověřenou tisíci spokojených zákazníků. Dokonalé chuti je v jejích džusech dosaženo i bez konzervantů a umělých sladidel. Tak na nic nečekejte a vyzkoušejte novinku Toma ananas-kokos i vy! Dáte si ji samotnou, či stylově ve vychlazené sklence s paraplíčkem jako na pláži? To už je jen na vás. Šťavnatá chuť ananasu a voňavého kokosu vám učaruje tak jako tak. Toma ananas-kokos zakoupíte v litrovém balení za skvělou cenu 36,90 Kč.

Šťavnatá exotika
Stýská se vám po mořském vánku, pálícím slunci a exotických plážích? Nesmutněte, díky novince od značky Toma si exotiku můžete užít i z pohodlí domova. Toma pomeranč-maracuja-mango vás svou chutí přenese přímo do vašeho oblíbeného exotického ráje. Šťavnatý pomeranč, voňavá maracuja a sladké mango jsou těmi nejlepšími společníky i pro ty nejmlsnější chuťové dobrodruhy.

Toma je tradiční česká značka s kvalitou ověřenou tisíci spokojených zákazníků. Dokonalé chuti je v jejích džusech dosaženo i bez konzervantů a umělých sladidel. Tak na nic nečekejte a vyzkoušejte novinku Toma pomeranč-maracuja-mango i vy! Toma pomeranč-maracuja-mango zakoupíte v litrovém balení za SKVĚLOU cenu 36,90 Kč.

Zdroj a foto: Toma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *