Zamilujte se do nové kolekce Pandora Icons

Společnost Pandora již 20 let pomáhá svým příznivcům a obdivo vatelům, aby mohli vyjádřit své životní příběhy prostřednictvím šperků. Všechno začalo originálním náramkem s přívěsky Pandora Moments.

Značka připomíná tento historický okamžik uvedením dvou stylových nových šperků do jedné ze svých ústředních kolekcí. Od chvíle, kdy se začala psát historie společnosti Pandora i jejích zákazníků, předkládá kolekce Pandora Icons všechny unikátní styly náramků a přívěsků Pandora O jako by šlo o čisté malířské plátno, které čeká na zachycení nezapomenutelných zážitků a významných okamžiků, v tomto případě prostřednictvím přívěsků.

V září se objeví nové designy evokující svěžími, neotřelými způsoby pojetí oblíbených a jedinečných prvků v celé řadě nových šperků, včetně dvou nových a dychtivě očekávaných hadovitých řetízkových náramků pro kolekci Pandora Icons, opatřených dvěma novými mechanismy zapínání.

Hadovitý řetízek je charakteristickým rysem originálního náramku Pandora Moments. Součástí této oslavy je také práce návrhářského týmu společnosti Pandora na extrahování podstaty hadovitého řetízku a hledání nových způsobů, jak tento vzor uplatnit u nových náramků, přívěsků na náramky, přívěsků na náhrdelníky, náušnic a prstenů. Výsledkem je řada překrásných šperků pro denní nošení, které působí moderně i nadčasově, vyhraněně i univerzálně.

Nový náramek Pandora Moments s posuvným magnetickým zapínáním má elegantní uzávěr, který náramek bezpečně sepne silou magnetu, a nový hadovitý řetízkový náramek s americkým zapínáním se spojuje klasicky prověřeným systémem s provlékací tyčinkou, na níž je vyražen vzor hadovitého řetízku. Oba náramky nabízejí fanynkám šperků Pandora nové způsoby, jak stylově vyjádřit svou osobnost.

„Nové šperky jsou dokonalými příklady, jak vyhovět trvalému závazku společnosti Pandora, což znamená spojit atraktivní estetiku s vysoce kvalitním uměleckým zpracováním a nejmodernějšími výrobními technologiemi,“ uvedli kreativní ředitelé VP společnosti Pandora A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo. „Jsme hrdí na vyspělé designérské prvky, které jsme zavedli, včetně dvou nových stylových a bezpečných zapínání náramků a kombinace kovu s pavé. Právě díky tomuto kontrastu vzniká šperk ikonického typu.“

Jak značka šperků s tak bohatou historií oslaví 20. výročí jednoho ze svých nejproslulejších designů? Září je pro značku Pandora příležitostí uctít ikonické náramky s přívěsky Pandora Moments novými šperky v novém pojetí, které našly u fanoušků po celém světě obrovský ohlas. Proto se tento měsíc ke kolekci Pandora Icons přidávají dva nové, nepřehlédnutelné, hadovité, řetízkové náramky s inovativním a stylovým zapínáním, a rovněž elegantní řady dalších šperků se vzorem, který je tímto náramkem inspirován.

Nesmírně oblíbený a naprosto unikátní hadovitý řetízkový náramek Pandora Moments byl poprvé uveden na trh v roce 2000 a od toho okamžiku se stal nedílnou součástí estetického stylu značky Pandora. Hadovitý řetízek je díky vyváženosti charakteristických prvků vhodný pro ženy i pro muže a jeho detailní, přitom jednoduchá struktura evokuje malířské plátno, které dovoluje kreativně vyjádřit vlastní osobnost.

Návrhářský tým společnosti Pandora neúnavně pracoval při sestavování nových šperků určených pro oslavu výročí na vytříbenosti vzoru hadovitého řetízku a na zachování jeho nepřerušené integrity i při novém ztvárnění jeho designu moderními způsoby. Tyto dva náramky, přívěsek k náramkům, přívěsek na náhrdelníky, náušnice a prsten se připojují ke kolekci Pandora Icons, aby vzdaly poctu výjimečným začátkům značky a oslavily těmito ikonickými kousky její další budoucnost.

Zdroj a foto: Pandora, #SomethingAboutYou, #PandoraIcons

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.