Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Premiérový díl talkshow 7 pádů Honzy Dědka v úterý 1. září na Primě!

První premiérový díl oblíbené internetové talkshow 7 pádů Hondy Dědka v této sezóně odvysílá Prima už v úterý 1. září ve 21:35. Hosty budou herečka Adéla Gondíková, zpěvačka Ewa Farna a herci Miroslav Etzler a Štěpán Kozub.

„Adéla Gondíková mě dostala vyprávěním o seznámení a zásnubách s Jirkou Langmajerem, a vůbec životě s ním. Mirek Etzler povídal o svých bývalých ženách s neskutečným vtipem a nadhledem a herec Štěpán Kozub byl pro mě obrovské překvapení. Je neuvěřitelný vším, co dělá. Třeba kvůli holce, o které si myslel, že je lesba a kterou si později vzal, zhubl na polovinu své váhy. A Ewě Farné přímo před lidmi vyznal lásku, která už netrvá. Já doufám, že se budou televizní diváci bavit stejně dobře jako já, jako mí hosté a jako diváci během natáčení,“ říká Honza Dědek.

ADÉLA GONDÍKOVÁ přišla do talkshow den po svých 47. narozeninách. „Od Jirky jsem dostala sadu zimních pneumatik. S hezkým vzorkem. Pak jsem si přála věšák na prádlo a něco na ksicht. Všechno jsem dostala.“ Honzovi Dědkovi také prozradila, jak probíhaly její zásnuby s Jiřím Langmajerem: „Dorazili jsme na takovou horu a já jsem na něj byla nabroušená, protože mě čtrnáct dní tahal po horách. A já jsem už na tuhle nechtěla, řekla jsem, ať si tam jde sám, že je tam stejně mlha. Oblíkla jsem se do všeho, co jsem měla s sebou, protože už mi byla hrozná zima, sedla jsem si tam na zadek jako nějaká Marfuša a chroupala jsem jablko. Vrátil se za čtyřicet minut i s tatínkem, který vytáhl telefon a řekl: Tak už můžem, už to točim! Myslela jsem si, že chce asi točit naše usmíření. Jirka se rozbrečel a zeptal se mě, jestli bych si ho vzala.“ Jak na žádost o ruku zareagovala? Proč se mu snažila svatbu vymluvit? A co skýtá život s Jiřím Langmajerem, prozradí v 7 pádech Honzy Dědka v úterý 1. září ve 21:35.

MIROSLAV ETZER promluví o ženách jeho života. „Setkání s mojí poslední partnerkou bylo dramatické. Byl jsem s kamarádem na večeři, když jsme vyšli ven z restaurace, nějaká paní běžela a zakopla a vedle mě se natáhla jako žába. Podřela se v obličeji, pomáhal jsem jí na nohy a kdybych věděl, že je to moje budoucí žena, jdu pryč. Už jsem chtěl být sám. Ale za dva dny jsme spolu bydleli. A bum, vyrobil jsem si vnukosyna. To jsem se vracel z Luhačovic ze zájezdu. Zvonil mi telefon a Helča mi říkala: Ty se asi budeš zlobit, ale jsem těhotná. Udělal jsem to nejlepší, co jsem v danou chvíli mohl. Simuloval jsem pád telefonu na zem.“ Jaké to je být otcem ve třiapadesáti? Proč lituje, že opustil svoji první ženu? A proč jeho cesta z Národního divadla do léčebny v Bohnicích vedla přes Brno? Prozradí v 7 pádech Honzy Dědka v úterý 1. září ve 21:35.

ŠTĚPÁN KOZUB přijel do talkshow na otočku z Ostravy a prozradil, proč tam už několikrát dostal po hubě. A jak se mu podařilo zhubnout ze 115 kil na 65 a sbalit svoji současnou manželku a maminku jejich měsíční dcerky Alžbětky. „Zhubl jsem, protože se mi líbila jedna holka na škole. Moje současná žena. Byla baletka. Říkal jsem si: Podívej se na sebe, to nedáš. Ona byla krásná. A já jsem si myslel, že je lesba. Nosila kanady, roztrhané silonky, buřinku, krátké vlasy a černé rtěnky. Přitahovalo mě to. Vyzvídal jsem, jak to má. Ona si prý taky myslela, že jsem teplej.“ Jak proběhlo jejich první rande a proč u prvního sexu nebyli sami, prozradí v 7 pádech Honzy Dědka v úterý 1. září ve 21:35.

EWA FARNA svojí účastí vytrhla moderátorovi Honzovi Dědkovi trn z paty, když narychlo zastoupila avizovanou Hanu Zagorovou a Štefana Margitu. Honzu Dědka potěšila nejen přítomností. „Já jsem byla ve tvém pořadu před devíti lety. Chci ti říct, že ti to sluší mnohem víc. Chlapi, vy zrajete jako víno. Za těch devět let jsem toho udělala dost. Dítě třeba. Jsem hrdá matka a jsem šťastná. Mám pocit, že mám splněno. V práci, doma, daří se mi to spojit. Dneska si tu s vámi můžu sedět, protože manžel zvládá hlídat,“ netajila spokojenost Farna. A zatímco manžel hlídal, Ewě se během natáčení pořadu dostalo vyznání lásky. Sledujte v 7 pádech Honzy Dědka v úterý 1. září ve 21:35.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *