Od dřeva k nerozeznání

Krása dřevěného dekoru skloubená s praktickým plastem… i tak vypadá novinka u nejprodávanějšího typu oken v Česku. Nečekejte ale žádné laciné imitace, prémiové dekory Woodec napodobují dřevo tak dokonale, že rozdíl na první pohled od originálu nepoznáte.

„Díky jedinečně matnému povrchu s hlubokou strukturou dokážou unikátní dekory Woodec imitovat dřevo nejen na pohled, ale i na dotek. Srdcem okna je stále kvalitní plastový profil, ale jeho povrch v některém z prémiových dekorů Woodec navodí hřejivou atmosféru přírodního dřeva tak dokonale, že jeho kamufláž jen tak neprohlédnete,“ říká Ing. Milena Tomčíková, produktová manažerka značky VEKRA, největšího českého výrobce oken, který tuto novinku okenních povrchů představuje.

Vybírat můžete ze tří trendy odstínů v atraktivním skandinávském stylu – z přírodního vzhledu dubového dřeva Woodec Oak a z běleného dubu ve dvou moderních odstínech, v jemné elegantní šedi Woodec Alpine a tmavší Woodec Concrete.

„Dekory Woodec ale nevynikají pouze výjimečně přirozeným vzhledem, kromě něj vás příjemně překvapí i jejich snadná údržba. Jsou opatřeny speciální krycí vrstvou, díky které na povrchu neulpívají nečistoty a okna se tak velmi snadno ošetřují. Navíc jsou barevně stálá a nevyžadují žádnou speciální péči, úplně stačí běžné mytí,“ dodává Ing. Milena Tomčíková z VEKRY. Nové dekory Woodec tak oblečou vaše nová plastová okna do přitažlivého dřevěného kabátku, který jim padne dočista jako pravé dřevo.

Zdroj a foto: www.vekra.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.