TONI&GUY představuje limitku 2020

K výročí Toni&Guy 15ti leté spolupráce s label.m na London Fashion Weeku představujeme edici produktů, jejichž obaly byly vytvořeny čtyřmi předními designéry.

Limitovaná edice byla představena na London Fashion Weeku a potrvá jako vánoční nabídka v salonech Toni&Guy. K edici vznikla také “tote” taška od designéra IA LONDON – klient jí získá ke každým dvou libovolným produktům od label.m. Tote Bag – nese název “15 shades of me” – je to umělecký koncept a oslavuje kreativitu a originalitu Toni&Guy a label.m. TOTE BAG – je nepostradatelný doplněk, je vyrobena z ekologicky šetrných textilií, certifikovaná pro ekologické standardy, Fairtrade a Vegan.

Čtyři designéři label.m produktů: 
IA LONDON – je britská avantgardní a oceňovaná módní značka, která má rostoucí popularitu na celém světě. “Jsme hrdí na to, že pracujeme s modely všech věkových a etnických skupin, náboženského vyznání a typů těla.” IA London

SIMON MO – narozen v Taiwan, vyrostl v Malajsii, Simon Mo vystudoval školu Central Saint Martins v Londýně, od té doby pracuje v Británii, např. pro módní domy jako je Alexander McQeen, Nathan Jenden’s “Mask” – dámský label v Šanghaji. Simon Mo je ekologický válečník – jeho udržitelná kolekce je inspirovaná geometrií přírody, je pohodlná, plná romantických vzorů a svěžích siluet.

A-JANE – návrhářka Alice Jane studovala kompozici filmu, elektroniky a hudby v Německu. Inspirace hudbou se projevuje v jejích avantgardních módních designech – jsou to experimenty barev, linií, tvarů, textur a nekonečných možností proporcí. Zákazníci A-JANE jsou moderní, milovníci módy, stylisté a  úspěšné ženy. A- JANE se zaměřuje na multifunkční designy, které si zákazníci mohou ponechat po celá léta a různými způsoby je znovu použít a vrstvit.

DB BERDAN – DB BERDAN je značka založená v roce 2012 v Istanbulu matkou a dcerou Duo Begum a Deniz, je to mladá a ostrá londýnská značka “hyper street” oblečení. Značka s příběhem, která se nejvíce inspiruje hnutími za sociální práva, ulicemi a různými kulturami. DB BERDAN je pro každého, kdo má rád odvážné barvy a odvážné výroky se sarkastickým humorem. DB BERDAN se objevila v publikacích jako Vogue UK, Vogue Italia, Gay Times, Paper Magazine a dalších.

Nabídka exkluzivně v salonech TONI&GUY. Toni&Guy, Soukenická 5, Praha 1 /  www.toniandguy.cz 

Jeden myslel na “TONI&GUY představuje limitku 2020

  • 24.10.2020 (21:04)
    Trvalý odkaz

    Zajímavé. Ale raději kupuji neznačkové obaly. Nebo alespoň né od tvůrců, kteří se věnují úplně něčemu jinému. Já třeba obal na telefon koupila radši stejné značky a mám to stejně i se spotřebiči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.