Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

NATULIQUE – péče proti padání vlasů & doplněk stravy

Vlasy jsou nepochybně ozdobou krásy každé ženy. I přes veškerou péči však občas čelíme nepříjemnému zvýšenému vypadávání vlasů. Na vině může být nevhodná vlasová kosmetika, hormonální výkyvy, špatná strava, nemoc či stres. Vlasy fungují jako radary naší duše a pokud se necítíme dobře, je to na nich znát. Dejte vypadávání vlasů stopku s novinkou dánské značky NATULIQUE – doplňkem stravy ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT!

Chutné žvýkací tablety příznivě působí proti vypadávání vlasů, obsahují cenné vitaminy a minerály, např. biotin, vitaminy A, C, kyselinu listovou a mnoho dalších. Naopak v nich nenajdete cukr, lepek laktózu ani konzervanty, umělá barviva a aromata. Bez obav je mohou užívat i veganky.

Péči o vlasy NATULIQUE netřeba představovat. Svůj sortiment vlasové kosmetiky Anti-Hair Loss (šampon, kondicionér a sérum) nyní doplňuje novinka v podobě žvýkacího doplňku stravy. Přírodní žvýkací tablety NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT posilují vlasové folikuly esenciálními živinami, vitaminy a minerály a přispívají tak k:

  • Udržování normálních vlasů a pokožky hlavy
  • Normální pigmentace vlasů a pokožky hlavy
  • Normální funkci imunitního systému
  • Normální funkci nervového systému
  • Ochraně buněk před oxidačním stresem
  • Normálnímu metabolismu.

V přípravku najdeme celou řadu cenných látek, například biotin – vitamin B7, vitaminy A, C, kyselinu listovou, ale také riboflavin, zinek, či selen, které efektivně vyživují řídnoucí vlasy a vnitřně podporují jejich růst. Doporučené denní dávkování je tři žvýkací tablety denně, optimálně po dobu tří měsíců.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT pořídíte ve vybraných kadeřnických salonech a na www.happy-hair.cz za cenu 1590 Kč (balení obsahuje 60 žvýkacích tablet). Ideální je doplněk stravy doplnit také o vlasovou péči této řady.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO – jemný veganský šampon proti padání vlasů obsahuje ty nejkvalitnější a nejčistější ingredience, jako například kyselinu olejovou, apigenin, zázvor, růžovou vodu, aloe vera a další účinné složky. Posiluje vlasové kořínky, pomáhá vytvářet nové folikuly a podporuje růst vlasů. Tento šampon v BIO kvalitě neobsahuje parabeny, konzervanty, sodium lauryl sulfát ani další pro zdraví nepříznivé ingredience. K dostání na www.happy-hair.cz za cenu 1.020 Kč.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS CONDITIONER – kondicionér je ideální navazující péčí na Anti-Hair Loss šampon. Obsahuje šetrné složky jako například organické aloe vera, mandlový olej a výtažky z oliv, které pomáhají předcházet vypadávání vlasů a stimulují přirozenou regeneraci vlasů s BioScience patentem. Kombinace účinných látek pomáhá proniknout hluboko do pokožky hlavy a stimuluje tak vlasové folikuly a udržuje silné vlasové kořínky. K dostání na www.happy-hair.cz za cenu 980 Kč.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SERUM – toto jemné sérum je klinicky osvědčený přípravek pro růst vlasů, účinně stimuluje vlasové folikuly a zároveň pomáhá předcházet jejich dalšímu vypadávání. Aktivní složky pomáhají séru proniknout hluboko do pokožky hlavy a udržují kořínky silné a odolné. Sérum je ideální používat denně po dobu 6 týdnů. K dostání na www.happy-hair.cz za cenu 1.612 Kč.

Víte že…
Z výsledků nedávných studií vyplývá, že po prodělání covidu – 19 se potýká s problémy vypadávání vlasů až 22 % ! Tato nepříjemnost je dalším postkovidovým syndromem podobně jako ztráta čichu/chuti, obtíže se spánkem, bolest kloubů či celková slabost. Dokonce se v této souvislosti často skloňuje také dočasná alopecie, tedy ztráta vlasů na části či celé hlavě. Podpořte své vlasy preventivně řádnou péčí !

NATULIQUE je přírodní dánská profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree.

Zdroj a foto: www.natulique.cz

Jeden myslel na “NATULIQUE – péče proti padání vlasů & doplněk stravy

  • Hledala jsem složení šamponu NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO. No, bohužel až jsem ho zakoupila. Složení velmi zklamalo. Hlavně obsahem PEGŮ. Za ty peníze už nikdy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *