Reserved uvádí novou capsule kolekci Re.Design s názvem Togetherness

Reserved představuje nejnovější limitovanou kolekci Re.Design, která odráží současné módní trendy. Tentokrát namísto dvou samostatných kampaní pro muže a ženy, značka uvedla pouze jednu společnou pod názvem „Togetherness“. Vždyť móda je pro každého.

Autorem nejnovější kampaně je Bartek Wieczorek, který také fotografoval několik předchozích kolekcí Re.Design. Místo rozdělení na dvě kampaně se tentokrát rozhodl ukázat sílu a emoce, které doprovázející pocit jednotnosti skupiny. A to i v kontextu módy. Sdílené zážitky nás obohacují a otevírají světu.

New feminity (tedy tzv. Moderní ženskost) je trend, který ovládl přehlídková mola po celém světě, a najdeme ho také v nejnovější kolekci Re.Design pro sezónu podzim-zima 2020/2021. Současná „moderní ženskost“ je plná elegance, důrazu na jednoduché střihy a inspirace ze slavného stylu 90. let, který se stal kultovním i díky supermodelkám a legendárním módním fotografům. Současní designéři se stále touží inspirovat tímto trendem, ale ukazují ho v nové moderní podobě.  „Nadčasovost“ je klíčové slovo, které používají tvůrci nové klasiky.

Proto v nově uvedené kolekci, dosud nejelegantnější edici Re.Design, najdete siluety s odvážně odhalenými rameny nebo zády a zvýrazněným pasem. Co se v této kolekci počítá, jsou detaily a jednoduchá estetika. Šikovně odkryté (nebo spíše zakryté) tělo je více poutavé než vyzývavá nahota. Smyslnost jako z budoáru neznamenají jen saténové šaty připomínající spodničku, ale také sofistikované obleky, saténový kabát s tenkým opaskem, crop top s kalhotami s vysokým pasem a rovnými nohavicemi. V kolekci najdete také odvážný set posetý flitry, který lze libovolně kombinovat s dalšími prvky. V kolekci nechybí ani doplňky – kožené rukavice, bižuterie se štrasem a vlněné šály.

Na první pohled vypadá barevná paleta spíše jednobarevně. Vedení se ujímá černá – elegantní, smyslná a vždy módní, a to bez ohledu na sezónu nebo aktuální trendy. Tuto barvu doplňují jemné odstíny béžové a výrazné modré, stejně jako klasické stříbrné a luxusní zlaté. Textura tkanin je důležitá – drsnost lesklých flitrů, hladkost hedvábí a saténu, jemnost kůže nebo drsnost vlny.

Foto: Bartek Wieczorek
Video: Bart Pogoda
Styling: Michał Koszek
Modelky: Sabine Glud, Nigina Sharipova
Make- up: Wilson
Hair: Daniel Gryszke
Set design: Ania Witko
Movement Director: Michał Gerlach

Oblečení a doplňky z nové kolekce Re.Design od RESERVED pro podzim 2020 je k dispozici jen online na www.reserved.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.