Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Inspirujte se podzimními tipy a vytvořte si originální dekorace

Ačkoli Halloween nepatří mezi tradiční české svátky, spousta z nás se jím každoročně inspiruje a vyzdobí si svůj domov. Vytvořte si doma pomocí barev Primalex originální dekorace, které přinesou do vašeho interiéru podzimní či lehce strašidelnou atmosféru.

U všech dekorací jsme chtěli docílit hluboce matného, saténového vzhledu. Barva Primalex Fortissimo nabízí téměř neomezené možnosti odstínů, snadnou aplikaci a rychlé schnutí. Vyzdobit si svůj dům či byt tak zvládne opravdu každý. Díky dostupným cenám produktů Primalex si jejich výrobou peněženku opravdu nezatížíte. Získáte ale originální doplňky, které podtrhnou podzimní atmosféru každého interiéru.

Vykouzlete si doma svůj kout s tajemnou, až lehce strašidelnou atmosférou. Lze použít jakékoli staré nádobí, fantazii se přece meze nekladou.

Budete potřebovat: nejrozmanitější druhy nádobí jako jsou staré vázy, konvičky, hrníčky či talíře, dále svícny, samozřejmě dýně, barvu Primalex Fortissimo v odstínu Piano, černé svíčky, štětec. Ti odvážnější, kteří touží po opravdu strašidelné atmosféře, mohou natřít třeba i lebku, která je k sehnání například v obchodech s potřebami na párty.

Postup: Jakékoli nádobí natřete černou barvou. Pokud k sobě například přilepíte starou vázu a talířek, vyrobíte si originální etažér. Pokud se na něj chystáte umístit něco jedlého, umístěte je na ubrousek nebo papírový tácek. Vytvořte si v místnosti kout s tmavým pozadím a naaranžujte si vše na stůl nebo komodu s tmavým ubrusem.

Pokud pro vás ale podzim více než strašidelný Halloween znamená pestrobarevné listí a přírodní materiály, vytvořte si originální vázu z dýně. My si pro svůj krásný tvar a dekorativnost vybrali dýně muškátové. Větvičky a kytky si můžete kdekoli natrhat sami.

Budete potřebovat: jakýkoli druh dýně, barvy Primalex Fortissimo v libovolných odstínech, štětec, květiny a větvičky.

Postup: Natřete dýně jednotlivými odstíny ve třech vrstvách. Mezi jednotlivými nátěry nechte barvu pořádně proschnout, pomoci si ale můžete i fénem. Vyřízněte otvor a vydlabejte. Poté jen zbývá si do vlastnoručně vytvořené vázy naaranžovat květiny. Vázu je pak možno umístit i ven.

Více o Primalex Fortissimo naleznete ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *