Domácí wellness pro celou rodinu

Počasí i daná situace kolem nás volá po odpočinku a zvolnění! Zahřát se a dopřát si domácí wellness můžete i z pohodlí domova, stačí mít jen vanu a koupelovou sůl. S tím druhým, vám může poradit značka tetesept, která nabízí hned několik koupelových solí a pěn pro dospělé i děti. Tetesept lidem zpříjemňuje koupel již přes 110 let a jeho portfolio zahrnuje nejen wellness, ale i zdravotní soli.

Zdravotní lázně ve své koupelně
Nádech, výdech! tetesept mořská sůl Proti stresu uvolňuje tělo i duši při stresu, velké námaze a napětí. Čistá mořská sůl a éterické oleje z meduňky, levandule, rozmarýnu a borového jehličí rozvinou v teplé koupeli své uklidňující účinky. Tetesept Hluboké uvolnění se složením z jasmínu, citrónové trávy, bergamotu a pomeranče zase tělo a mysl uvolní a navodí celkové uklidnění a vyrovnání.

Změny teplot a absence pohybu mohou pěkně ovlivnit náš organismus a nachlazení nebo bolest kloubů je tady. 10 – 20minutové koupele s tetesept Nachlazení tělo prohřejí, prokrví a éterické oleje uvolní i dýchací cesty. Soli jsou dostupné buď v 80g balení za 49,90 Kč nebo v 600g za 199 Kč, která vydrží na několik zimních večerů.

Každá koupel může být zábava!
Pokud máte doma starší děti 3 let, jistě je potěší koupel se solí, která mění barvy, praská nebo po jejím rozpuštěním ve vaně naleznou hračku. Barevné vody se však nemusíte bát, barva je potravinářská, a proto neobarví ani pokožku, vlasy a vanu. Soli jsou dermatologicky testované. Na výběr máte hned několik typů.

Mořská sůl tetesept Sopka přináší unikátní efekt bublající sopky díky pyramidovému tvaru a oranžové barvě. Vana plná hřejivé vody, ze které vyvěrá spousta oranžové „lávy“ a děti se nebudou moci dočkat, až skočí dovnitř! Seženete v drogériích dm a Rossmann za 49,90 Kč.

Šumivé koule tetesept Lovec pokladů a Malá mořská víla vytvoří z vaší vany moře plné překvapení. Poté, co se koule rozpustí objevíte 1 ze 6 figurek mořských živočichů a zábava tak může pokračovat dál. Nasbírejte je všechny a vytvářejte vlastní podmořské příběhy. K dostání v drogériích dm za 99,90Kč.

Díky tetesept Koupelovým perlám bude voda hrát všemi barvami a zároveň pečovat o pokožku. Koupelnu navíc provoní ovocnými vůněmi. Tetesept Jednorožec nebo Hrdinové jsou pro ty, kteří dávají přednost pěnám před solí a milují syté barvy. Během barevné lázně si děti navíc pohrají i s balením ve tvaru postaviček a koupel si tak ještě více užijí. Hrdinové jsou navíc s extraktem z eukalyptu, který pomáhá uvolnit dýchací cesty při chřipce a nachlazení. Produkty k dostání v drogériích dm za 49,90 Kč.

Zdroj a foto: tetesept 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.