Halloweenské koktejly, které si snadno připravíte doma!

Vyzkoušejte letos něco úplně nového! Nemusíte se bát, naše drinky zvládne i úplný začátečník a nezatíží ani vaši peněženku. Předveďte se jednoduchými drinky, na kterých si pochutnáte a nezaberou vám více než pár sekund.

BLOODY COLLINS
Strašidelný Halloween přímo vybízí ke krvavě rudému drinku! Co říkáte na kombinaci Bartida Cherry griotky? Sklenici nejprve naplňte ledem, poté přilijte griotku Bartida Cherry a grepový džus. Sklenici ozdobte plátky grepu a třešněmi.

REPUBLICA ESPRESSO & TONIC
Elegantním propojením karibských rumů a kávového extraktu vzniká rumový elixír Božkov Republica Espresso, který si můžete vychutnat v kombinaci s tonikem a kapkou citronu na ledu. Sklenici whiskovky naplňte ledem, nalijte 10 cl tonicu a poté 4cl rumového elixíru Božkov Republica Espresso, na závěr ozdobte plátkem citronu. Nejen milovníci kávy si zamilují nový rumový elixír Božkov Republica Espresso. Propojením karibských rumů a kávového extraktu ze 100% guatemalské Arabicy vznikl opravdový chuťový zážitek. Objem: 0,5l, 0,7l. Doporučená akční cena: 249,90 Kč, 339,90 Kč. Obsah alkoholu: 35 %

REPUBLICA VODKA & CUKR & LIMETA
Božkov Republica Vodka z cukrové třtiny nabízí jedinečnou recepturu, a to díky použití cukrové třtiny původem z Guatemaly. Dokonale jemnou a svěží chuť vodky si nejlépe vychutnáte s limetou a třtinovým cukrem. Do whiskovky nalijte 4 cl Božkov Republica Vodky z cukrové třtiny, na plátek limety nasypte třtinový cukr. Zakousněte limetu s třtinovým cukrem a následně si vychutnejte její spojení s Božkov Republica vodkou.

AMUNDSEN POLAR HEAT & TONIC
Síla ukrytá v nové ochucené vodce Amundsen Polar Heat v kombinaci s tonicem vás zaručeně zvedne ze židle! Do vysoké sklenice s ledem nalijte panáka Amundsen Polar Heat. Dolijte tonicem a do sklenice vložte pár plátků pomeranče. Nakonec do sklenice vložte snítku rozmarýnu.

BARTIDA HRUŠKOVICE SNAPPS TEA
Skutečnou halloweenskou atmosféru Vám přichystá Bartida Hruškovice! Do broušené sklenice nalejte 4cl Hruškovice a 2cl hruškového džusu, dolijte horkou vodou a ozdobte plátkem zázvoru.

LEGENDARIO FROZEN ELIXÍR
Skuteční fajnšmekři si smlsnou na ledově mrazivém drinku. Do namražené sklenice whiskovky nalijte 4cl namraženého Legendario Elixír.

LEGENDARIO FRAPPÉ DE CUBA
Jste milovníci frappé kávy? A už jste vyzkoušeli její ďábelskou variantu ve spojení s legendárním elixírem Legendario? Do whiskovky vložte led, přilijte 4cl Legendario Elixír de Cuba, 1cl Giffard vanilkového sirupu a 1 shot espressa.

JOHNNIE WALKER SE ZÁZVOROVOROVOU LIMONÁDOU
Opravdu originální party drink získáte kombinací zázvorové limonády a tradiční skotské whisky Johnnie Walker Red Label. Tímto drinkem vyrazíte dech i těm největším fajnšmekrům! Naplňte vysokou sklenici kostkami ledu, nalijte do ní 40 ml Johnnie Walker Red Label whisky. Dolijte sklenici zázvorovou limonádou a vymáčkněte do ní čtvrtku limetky. Promíchejte. Jako ozdobu použijte plátek limetky a zázvoru.

BOULEVARDIER
Přímo halloweenská noc vybízí k ochutnání koktejlu z dvacátých let, jenž je burbonovým pojetím ještě starší klasiky Negroni. V této neotřelé variaci jen gin nahrazen Maker’s Mark, který vás při chladné noci nenechá spát. 1-1/2 panáky Maker’s Mark smíchejte s ¾ Campari a ¾ sladkého vermutu. Přidejte led a zamíchejte. Na závěr ozdobte plátkem pomerančové kůry.

Foto: Stock 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.