Radostné a pohodou naplněné Vánoce se značkou Kinder

Nezapomenutelnou atmosféru letošních Vánoc a úsměv na tváři vašim dětem i všem milovníkům čokoládových dobrot vykouzlí značka Kinder. Ta i v letošním roce přichází s vánoční edicí výrobků, které potěší celou rodinu. 

Ještě dříve, než k nám přijdou samotné Vánoce, tradičně zavítá k našim dveřím Mikuláš společně s andělem a čerty. Kinder pro tuto výjimečnou chvíli vytvořilo speciální mikulášskou edici nejoblíbenějších dětských čokoládových výrobků. Najdete v ní Kinder Chocolate, Kinder Surprise Maxi a speciální půlmetrové balení Kinder Chocolate.

Čekání na Štědrý den si můžete zpříjemnit některým z hravých adventních kalendářů. Pokud vaše děti rády skládají puzzle, pak vyberte adventní kalendář, ve kterém kromě sladkého překvapení najdete na zadní straně jednotlivé díly této oblíbené skládačky. Pro milovníky tradic jsou připraveny adventní kalendáře s motivy vánočního stromečku či Santy na saních. Ať už si vyberete jakýkoli, čekání na Ježíška si vychutnáte naplno.

Značka Kinder myslí i na společné chvíle v rodinném kruhu, které zpestří speciální vánoční edice Kinder Schoko-Bons či Happy Moments Mini Mix, v nichž si kromě Kinder Schoko-Bons vychutnáte mini verze vašich oblíbených Kinder Bueno, Kinder Bueno white, Kinder Chocolate nebo Kinder Country. Navíc se můžete těšit z malebné plechové dózy, která najde své využití i po svátcích.

Bez čeho se Vánoce neobejdou? Přece bez tradičních čokoládových figurek, punčochy nad krb a dalších maličkostí, které budou dělat radost ještě dlouho po Vánocích. Vybírat můžete z plyšových hraček v Kinder Maxi Mix, závěsných ozdob na stromeček, vánočního balíčku Kinder Mix i tradičních figurek s motivem Santy.

Ať si ze široké nabídky vánoční edice výrobků Kinder vyberete cokoli, můžete se těšit na kvalitu a nenapodobitelnou chuť, které zaručí, že Kinder do vaší rodiny přinese pravou a nefalšovanou radost.

Zdroj a foto: Kinder

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.