Seriálový herec Zdeněk Godla se vrátil k lopatě!

Populární herec Zdeněk Godla (45) se přiznal k tomu, že jeho původní práce kopáče a zedníka mu někdy chybí a že by mu nevadilo vzít čas od času lopatu zase do ruky. Manuální činnosti se věnoval dlouhé roky a vzpomíná na to rád. A protože přání bývá otcem myšlenky, nedávno se ke své profesi vrátil, i když jen před kamerou. Dostal totiž novou roli v seriálu Terapie sdílením, který je o nás všech a způsobu, jakým spolu komunikujeme. V díle nazvaném Oprava komunikace si zahrál dělníka Karla.

Roli v seriálu jsem přijal, protože si rád připomenu tuhle práci, mám ji spojenou se spoustou skvělých zážitků. Navíc hraju člověka, co maká, a to mě těší. Sám jsem jím dlouho byl, dělal jsem kopáče a zedníka. Připomíná mi to tu dobu, kdy jsem měl klasické zaměstnání s pevnou pracovní dobou i povinnostmi, a občas mi to i trochu chybí,“ vzpomíná herec na to, jaké to bylo, než se proslavil rolí v Mostu a svou původní profesi pověsil kvůli dalším nabídkám na hřebík.

Tu zatím poslední dostal od režisérky Johany Ožvold do Terapie sdílením. Osmidílný seriál má podtitul O esemeskách a lidech a tvoří ho osm uzavřených příběhů inspirovaných krátkými zprávami, které byly skutečně odeslány. „Já sám jsem se po esemesce nikdy s nikým nerozešel, ale moje manželka se mnou asi jo, když jsme se hádali,“ přiznává se smíchem Godla. „Když je něco potřeba řešit, je pro mě lepší pobavit se o tom tváří v tvář, bez telefonu,“ má jasno herec.

Právě s mobilem je spojená i jeho role ve druhém díle nazvaném Oprava komunikace, který získal ocenění na letošním ročníku mezinárodního festivalu televizních a internetových seriálů Serial Killer. Za vznikem seriálu Terapie sdílením stojí tvůrčí trio Ester Geislerová, Johana Ožvold a Karel Spěšný a jeho druhá epizoda se Zdeňkem Godlou a Jakubem Žáčkem je od neděle 1. listopadu zdarma k vidění na internetové televizi Mall.tv.

Zdroj a foto: Mall.tv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.