TIERRA VERDE představuje vánoční balíčky

Výběr vánočních dárků pro vyznavače udržitelného životního stylu bývá zapeklitý úkol. Jak to udělat, abychom potěšili své blízké a planeta zůstala celá? Tierra Verde proto vybrala ty nejoblíbenější produkty a nasadila jim slušivý vánoční kabátek.

Vánoční balíček s kosmetikou – obsahuje kaštanový šampon s vůní pomeranče pro posílení vlasů a sprchový gel s vůní vavřínu kubébového. Obojí ve skleněných lahvičkách s dávkovačem, které po vypotřebování můžete doplnit z větších balení nebo v bezobalových prodejnách. Společnost těmto produktům dělá žínka z přírodní lufy, která je skvělým pomocníkem v péči o tělo. Masíruje, zbaví nás odumřelých buněk a uvolní ucpané póry. To vše je zabalené v upcyklované papírové taštičce, ručně vyrobené z použitého pytle sody bikarbony, která je vstupní surovinou mnoha produktům, a ušité v chráněné dílně organizace Spirála v Ostravě. Posláním organizace Spirála Ostrava je zvýšení uplatnitelnosti lidí s duševním onemocněním v běžném životě a zmírnění stigmatizace jejich onemocnění.

Sada osvěžovačů K provonění zimních dní – obsahuje čtyři osvěžovače vzduchu s BIO esenciálními oleji a certifikací Ecogarantie v dárkové papírové krabičce. Jejich příjemnou vůni si můžete užít jak doma, tak v práci nebo jiných sdílených prostorách. Lahvičky jsou skleněné a dají se znovu naplnit z velkých balení. V krabičce najdeme tyto vůně.

 • Příliv energie, citron zklidňuje a zlepšuje náladu, rozmarýn posiluje mysl i tělo. Jejich kombinace je ideální, když potřebujete zahnat únavu, rozproudit energii nebo ulevit při nachlazení.
 • Zklidňující dotek, spojením sladkého pomeranče a zemitého cedru vznikla harmonizující a zklidňující vůně, která vám pomůže uvolnit se a zrelaxovat.
 • Letní romance, kořeněné aroma rozmarýnu, cedr s nádechem pryskyřice a romantická levandule vás přenesou do Středomoří, připomenou vám horké léto i příjemné zážitky. Tato vůně vás dokonale zklidní a uvolní.
 • Chladivé osvěžení, kombinace výrazné citronely a sladké bylinkové vůně máty vytváří dokonale osvěžující zážitek. Ideální, pokud potřebujete načerpat novou energii nebo podpořit koncentraci. Potlačuje nežádoucí pachy.

Sada osvěžovačů Pro voňavější náladu – obsahuje čtyři osvěžovače vzduchu s BIO esenciálními oleji a certifikací Ecogarantie v dárkové papírové krabičce. Jejich příjemnou vůni si můžete užít jak doma, tak v práci nebo jiných sdílených prostorách. Lahvičky jsou skleněné a dají se znovu naplnit z velkých balení. V krabičce najdeme tyto vůně.

 • Levandule, uklidňující vůně s nádechem Provence. Navozuje pocit relaxace, rozpouští vnitřní napětí a stres. Ideální pro příjemné usínání. Odpuzuje hmyz.
 • Pomeranč, sladká vůně zralých pomerančů vnese do prostoru trochu slunce. Osvěžuje a povzbuzuje. Neutralizuje nežádoucí pachy.
 • Vavřín kubébový, svěží citrusová vůně připomínající zářivé jižní sluníčko. Rozpouští stres a navrací harmonii. Má energizující účinky a podporuje koncentraci.
 • Eukalyptus, výrazná příjemná bylinná vůně působí blahodárně na dýchací cesty. Povzbuzuje, podporuje dobrou náladu i soustředění.

Sada BIO silic Pro zimní pohodu – dárková sada čtyř esenciálních olejů, které vnesou příjemnou náladu i do pošmourných a chladných zimních dní. Zabalené do vánoční papírové krabičky. Sada obsahuje tyto oleje.

 • Pomeranč, sladká vůně sicilských pomerančů osvěžuje, povzbuzuje a harmonizuje. Je to prostě takové slunce schované v lahvičce. Pomerančová silice navíc přirozeně odmašťuje a neutralizuje nežádoucí pachy.
 • Citronová tráva, má ještě výraznější aroma než citron. Svěží vůně povzbuzuje tělo i ducha, ať potřebujete pracovat, studovat nebo odřídit dlouhou trasu. Má ale i zklidňující účinky, zejména při nervozitě a stresu.
 • Borovicová pryskyřice, blahodárně působí na dýchací cesty. Její svěží vůně pomáhá ulevit při nachlazení, ale i stresu nebo špatné náladě.
 • Eukalyptus patří mezi nejoblíbenější silice. Nejčastěji po ní saháme, když nás trápí nachlazení. V létě od vás tato silná vůně bude držet dále nevítaný hmyz. A je skvělá i pro neutralizaci pachů, včetně potu.

Cena vánočního balíčku s kosmetikou 359,- Kč / 2x 230 ml + přírodní lufa
Cena balíčku osvěžovače vzduchu k provonění zimních dní 569,- Kč / 4x 100 ml
Cena balíčku osvěžovače vzduchu pro voňavější náladu 469,- Kč/ 4x 100 ml
Cena BIO silic pro zimní pohodu 449 Kč / 4x 10 ml

Zdroj a foto: www.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.