Prožijte letos atmosféru vánočních trhů z pohodlí svého gauče

Vánočních trhů v jejich tradiční podobě se letos bohužel nezúčastníme. To však neznamená, že byste měli zůstat sedět doma a smutnit. Česká značka vín Rybízák přichází s limitovanou edicí svařáku v lahvi Teplouš. Zahřeje vás na těle i na duši a vykouzlí zase na chvíli tu starou dobrou atmosféru předvánočních dní přímo u vás v obýváku.

Kořeněná chuť horkého svařáku, známé tóny vánočních koled, úsměvy přátel a ulice rozsvícené ozdobami – takový bývá předvánoční čas. Letos nás čeká poprvé trochu jinak, než jsme zvyklí. I proto přišla značka Rybízák s vlastním lahvovým svařákem. Ten vás zahřeje a potěší kdekoli si ho jen ohřejte.

Jméno není jenom náhoda
Tato novinka vám neunikne už jen díky nepřehlédnutelnému názvu. „Náš Teplouš vás určitě rozpálí. Někoho, až se napije, jiného jen co si přečte název. Kořeněnou vánoční chuť našeho limitovaného svařáku si ale nakonec oblíbí všichni,“ říká zakladatel značky Rybízák Petr Čerňanský.

Ten nejlepší svařák doma v obýváku
V limitované edici vánočního svařáku Teplouš ucítíte tóny rybízu a višní, které doplňuje aromatická skořice. Svařák stačí z láhve přelít do hrnce a ohřát zhruba na 70 °C. Při zahřívání myslete na to, aby svařák hezky pěnil, nikoli bublal. Neměl by se vařit, aby víno neztrácelo svou správnou chuť. Po ohřátí už si navíc vůbec nemusíte dělat hlavu s žádným kořením, Teplouš je už namíchaný přesně tak, aby uspokojil vaše mlsné vánoční chuťové pohárky.

Ekologické duše zahřeje i vědomí, že Teplouš byl vyroben v České republice z ovoce od místních farmářů. Takže už vážně nic nebrání tomu, abyste si užili i letošní nekonvenční Vánoce v opojení oblíbené chuti horkého svařáku. Jen namísto papírového kelímku sáhnete do kredence po vánočním hrnečku. Cena: 149 Kč

Zdroj a foto: www.rybizak.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.