Otvírá se Pivní hotel v Nepomuku. Uděláte si výlet?

Pro národ pivařů máme skvělou zprávu. Poprvé se v Česku otevře pivní hotel a čeká vás v něm pípa na každém pokoji. Sny milovníků zlatavého moku se stávají skutečností – což takhle načepovat si pivo, kdykoli na něj přijde chuť? Pivovar Zlatá kráva v Nepomuku otevírá nový Pivní hotel s puncem naprosto jedinečného konceptu ubytování. Národ pivařů si tak bude moci poprvé v České republice dopřát konzumaci piva přímo v pohodlí hotelových pokojů, které jsou opatřeny svou vlastní pípou.

Hotel zasvěcený pivu vychází z jedinečného zázemí samotného pivovaru Zlatá kráva. Ten dal prostor ke vzniku nového moderního ubytování, které hosty dostane svou jedinečností – každý pokoj je originál, se svým vlastním příběhem a nezapomenutelnou atmosférou, a každý je pojmenovaný po jednom pivu z pivního repertoáru Zlaté krávy. Pivní hotel nabízí také kvalitní pivní lázně stvořené k relaxaci a odpočinku v pivní koupeli s – jak jinak než – vlastním výčepem.

K hotelu náleží v neposlední řadě také wellness s vířivkou, saunou, zážitková sprcha atd., pivovarská stodola vhodná k pořádání akcí nejrůznějšího typu, šalanda s výhledem na pivní varny a mnoho dalšího. Hotel nabízí kompletní zázemí pro všechny, co chtějí zrelaxovat, objevovat, ochutnat pivní speciály či vyzrálé hovězí maso Aberdeen Angus z vlastní farmy nebo třeba zabavit své ratolesti na dětském hřišti.

Vítejte v nové pivní dimenzi, která otevírá už v únoru 2021 a moc se na vás těší. Již nyní můžete obdarovat sebe nebo své blízké poukazy na ubytování nebo do pivních lázní, které pohodlně nakoupíte na voucherovém portálu https://nasevouchery.cz/. Více informací o hotelu naleznete také na www.pivnihotel.cz.

Prima se kromě různých charitativních projektů, viz např. Sestřičky sestřičkám – https://sestricky.iprima.cz/, snaží podporovat i gastro segment, třeba právě dlouholetého partnera a dodavatele cateringu na interní akce z Nepomuku u Plzně, kteří to v této době nemají rovněž jednoduché. Na www.iprima.cz najdete také spoustu zajímavostí o pivu. A od 2. prosince můžete každou středu ráno v 7.30 sledovat na Prima ZOOM seriál Jak pivo změnilo svět.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.