Metalické stěrky umí povznést interiéry všeho druhu

Pro svou jednoduchost a nadčasovost se velkým trendem stávají stěrky. Dokáží povznést jakýkoliv prostor – díky své dostupnosti a variabilitě se dají zakomponovat nejen do pokojů rodinných domů či bytů, ale novým a netradičním způsobem umí ozvláštnit též komerční a veřejné prostory. Nemusí navíc sloužit jen jako podlahy, dají se nanést rovněž na stěny.

Stále oblíbenější variantou jsou metalické stěrky TopStone, jež disponují širokou škálou odstínů a nabízí ještě více prostoru pro experimentování. Z jednoho materiálu se dá vytvořit mnoho originálních vzorů, které se tvoří pomocí plamene nebo isopropylalkoholu, a každá tato podlaha je tedy svým způsobem jedinečná. Vytvářet lze imitaci mramoru i 3D efekty. Díky těmto vlastnostem obzvláště vyniknou v prodejnách s luxusním zbožím či v autosalonech.

Velkou výhodou všech druhů stěrkových povrchů je jejich bezespárovost, a tím pádem i jednoduchá údržba. Hladký povrch, který tvoří, je totiž nejen příjemný, ale i praktický na úklid nebo pro pohyb průmyslových strojů. A díky své tepelné vodivosti je vhodný i pro podlahové vytápění. I přesto, že se stěrky nanáší jen v tenkých vrstvách, vytváří vysoce odolný povrch, jenž snese vysokou mechanickou zátěž nebo kontakt s chemikáliemi. Navíc v nich nejsou obsazena rozpouštědla a šetří životní prostředí.

Zdroj a foto: TopStone

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.