Soutěž o vánoční balení Ballantine’s Finest

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Whisky Ballantine’s Finest vyhrává František A., Jesenice; Vendula L., Praha a Irena V., Louny. Výhercům gratulujeme!

Vánoce jsou za rohem a stále hledáte vhodný dárek pro muže? Rozhodně nesáhnete vedle se skotskou blended whisky Ballantine’s Finest. Její vyvážená chuť potěší každého milovníka kvalitní whisky, kterou si rád vychutná po dlouhém pracovním dni nebo při posezení v rodinném kruhu.

Ballantine’s Finest si díky své tajné receptuře udržuje téměř 200 let prémiovou kvalitu. Již popáté v řadě získala zlatou medaili v prestižní Whisky Bible v kategorii „Nejlepší skotská blended whisky na světě.“ Její vysoce hodnocenou specifickou chuť tvoří elegantní a rafinovaná směs více než čtyřiceti pečlivě vybraných whisky.

I v letošním roce přichází Ballantine’s Finest v elegantním balením lahve, které díky modro – bílé kombinaci vynikne pod každým vánočním stromečkem. Lahve této skotské blended whisky je zde doplněná o dvě skleničky, ze kterých si whisky vychutnáte s každým douškem.

Soutěžní otázka: Od jakého roku se píše tradice skotské blended whisky Ballantine’s Finest?
a) 1824
b) 1818
c) 1827

Nápovědu najdete zde: https://www.prestigeselection.cz/

Správnou odpověď a velikost plavek a žabek zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 13.12.2020. Vyhrává 400., 500. a 600. odpověď. Do předmětu uveďte: Ballantine’s Finest. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: https://www.prestigeselection.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.