Luxusnější model Joie Roomie Glide pomůže uspat dítě i houpáním

Uspávat i krmit miminko z pohodlí vlastní postele vám umožní nová postýlka Joie Roomie s boční stahovací stěnou a možností připevnit ji do roviny k vaší posteli. Při nočním budíčku tak stačí natáhnout ruku a máte dítě i v polospánku na dosah, aniž byste museli vstávat z postele. Model postýlky Joie Roomie Glide disponuje i funkcí houpání, která pomůže dítě uspat. Dětské výrobky britské značky Joie k nám dováží společnost Babypoint. 

Postýlku Joie Roomie pro miminka do 9 kg lze nastavit do jedenácti pozic, abyste ji výškově sladili s úrovní vaší postele. K té ji jednoduše připevníte popruhy, které jsou součástí balení. Pokud máte postel s úložným prostorem až na zem, lze nohy postýlky natočit tak, aby ji šlo přisadit i k takové posteli a plynule na ni navazovala.

Boční stěnu postýlky Joie Roomie lze lehce stáhnout jednou rukou i v polospánku, takže ratolest máte opravdu na dosah, když se třeba v noci probudí a potřebuje cítit váš dotek. Stahování boční stěny je jednoduché, stěna lehce sjíždí v kolejnicích pod postýlku, takže nedochází k rolování látky. Luxusnější verze postýlky Joie Roomie Glide nabízí pro noční budíček i houpání, které pomůže s opětovným uspáním dítěte.

Ležení v postýlce Joie Roomie můžete nastavit do sklonu s hlavičkou výše, což je žádoucí zejména při potížích s refluxem, maximální rozdíl mezi stranami jsou čtyři pozice. Pro snazší manipulaci je postýlka vybavena čtyřmi kolečky potaženými měkkým materiálem, aby si třeba ráno o víkendu mohl tatínek miminko potichu odvézt do vedlejšího pokoje a vás nechal přispat. Všechna kolečka lze samozřejmě zabrzdit.

Postýlka Joie Roomie má pevný hliníkový rám se zaoblenými polstrovanými hranami, boční strany jsou síťované pro maximální prodyšnost. Součástí je kvalitní matrace, jejíž potah lze svléci a vyprat.

Postýlka Joie Roomie je dostupná ve dvou dobře kombinovatelných neutrálních barvách Gray Flannel a Walnut, luxusnější varianta s houpáním Joie  Roomie Glide nabízí rovněž dva odstíny šedé – Almond a Foggy Gray.

Orientační cena 4.410,- (postýlka Joie Roomie) a 5.460,- Kč (Joie Roomie Glide).

Zdroj a foto: www.cz.joiebaby.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.