Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti🎄 Vánoce

Vánoční stromeček: Jak si doma vyrobit vlastní ozdoby?

Zažijte vánoční zábavu s celou rodinou a vytvořte si s Koresem vlastní ozdoby vánočního stromečku.

Co budete potřebovat?
Kores White Glue, Kores Wood Glue, Kores nůžky, Kores temperové barvy Témperas, kartonový papír (žlutý a hnědý), dřevěné špachlte, dřívka od nanuků, motouz, provázek, malé bambulky, stuhy, různé chlupaté modelovací drátky.

Postup:
Než začnete, ujistěte se, že máte připraveno vše potřebné pro výrobu barevného a zářivého vánočního stromečku. Nejdříve nabarvíte dřevěné špachtle pomocí temperových barev Kores. Vyberte si své oblíbené barvy a vytvořte si tolik barevných variací, kolik si přejete. Připravte si několik barevných variant špachtlí: vždy 3 ks na každou sadu. Sestavte špachtle do tvaru trojúhelníku a slepte pomocí lepidla na dřevo Kores Wood Glue. Před zdobením trojúhelníků nechte lepidlo dobře zaschnout. Náš tip: zatímco lepidlo zasychá, můžete rohy sepnout kancelářskými sponkami. Nyní můžete začít zdobit. K přilepení dekorací stačí použít malé kapičky bílého PVA lepidla Kores White Glue. Buďte kreativní, je jen na vás, jak si své stromečky ozdobíte. Můžete použít malé bambulky, knoflíky, chlupaté modelovací drátky, rolničky atd. Ustřihněte krátký kousek provázku pro zavěšení stromečku. Přilepte provázky na zadní stranu každého stromečku pomocí PVA lepidla Kores White Glue. Vystřihněte z papíru zářivé hvězdy na vrcholky stromečků a hnědé obdélníky na kmeny stromů. Připravte si jich více. Přilepte hvězdy na vrcholky a obdélníky ke spodní části stromečků pomocí PVA lepidla Kores White Glue. Ozdobte si vánoční stromečky podle svých kreativních nápadů. Vaši fantazii se meze nekladou. Užijte si krásné svátky při vyrábění a tvoření se svou rodinou.

Zdroj a foto: Kores

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *