Yage Organics – Discovery box

Pro všechny, kteří si chtějí produkty nejprve vyzkoušet nebo hledají cestovní balení s touto jedinečnou luxusní organickou kosmetikou, je připravený Discovery box s kompletní noční péčí.

Pečlivě sestavená sada obsahuje hydratační péči, noční sérum, noční pleťový olej, olej na oční okolí a masku. Tato kompletní péče udrží vaši pleť zdravou a zářivou. Malé skleněné obaly lze opětovně využít na vaše cesty.

Aqua Splash je hydratační esence s fermentovanou kyselinou hyalurunovou a vitamínem C, která kromě hydratace zaručí i lifting obličeje.
Twinkle Star je noční exfoliační sérum s ovocnými AHA kyselinami, které odstraňuje odumřelé kožní buňky, hydratuje, tonizuje a projasňuje pleť.
Sleeping Beauty je noční pleťový olej s retinolem, který obsahuje kombinaci 15 nejúčinnějších rostlinných olejů spolu s  11 dalšími ovocnými a rostlinnými výtažky. Pomáhá zmírňovat výskyt drobných vrásek a pigmentových skvrn.
Magical Phyto Retinol Elixir je speciálně namíchaný produkt z rostlinných olejů, ovocných a rostlinných výtažků, vitamínů, minerálů, fosfolipidů a esenciálních olejů. Dokonale se postará o citlivé oční okolí, které projasní, dodá mu hydrataci a výživu.
Neroli and Calendula je květinová čistící a rozjasňující maska, která je zároveň jemně exfoliační a zanechává pleť krásně hladkou a rozzářenou.
Discovery box s noční péčí poslouží také jako krásný minimalistický dárek pro všechny milovníky bio luxusní kosmetiky, kteří chtějí objevovat nové produkty.

Cena Discovery box s noční péčí – 1899,- Kč / produkty o obsahu 2ml + maska 5 ml

Zdroj a foto: www.yageorganics.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.