Kochejte se a vybírejte v Costa Coffee

Pokud zase letos dumáte, co koupit k Vánocům, usnadníme vám práci. Dejte si u nás svou oblíbenou kávu a nechte se inspirovat. V Costa Coffee můžete pořídit dárek pro babičku, tetu, kamarádku i bratra. Pro znalce kávy, pro hipstery, pro ty, kterým byste normálně dávali peníze, i pro všechny, kdo mají místo věcných dárků raději zážitky.

Kávové sirupy Monin
Někdo to rád s přesahem! Ochucenou kávu je možné si snadno připravit i doma. K tomu jsou ideální sirupy Monin v mini balení. Nabízíme sadu pěti sirupů s nejoblíbenějšími příchutěmi. Karamelové, vanilkové, perníkové, lískooříškové nebo amareto kávě propadnou všichni požitkáři. Káva už nikdy nebude chutnat stejně jako dřív.

Balená káva 500 g
Někdo to rád výběrové! Dobrou kávou neurazíte nikoho. Nemusíte se bát, že vyberete špatně. K dostání jsou hned dva druhy: klasická jemná káva na každý den Signature Blend a tělnatá 100% arabika s medovými tóny Bright Blend. První je osvědčená směs arabiky a robusty, ze které se připravuje káva v Costa Coffee už půl století, druhá je z pečlivě vybíraných zrn z regionů Jižní Ameriky, skvělá pro černé espresso.

Vánoční keramický hrnek
Někdo to rád keramické! Vzít si kávu s sebou, to je takový americký rituál. V termohrnku nebo kelímku už i u nás nosí kávu kdekdo a tyto přenosné kávové nádoby se vlastně staly módním doplňkem. Pro všechny, kdo nechtějí jít s davem, je vánoční keramický hrnek s víčkem tím pravým. Má krásný vánoční design a velikost tak akorát. Tím nabídka ale nekončí. Vybrat můžete i moderní kovovou termosku nebo křížence mezi termoskou a hrnkem – termohrnek EVO. Hodí se prostě pro každou příležitost, takže už není důvod brát si kávu do jednorázového kelímku. Káva navíc hned tak nevychladne.

Dárková karta Costa Coffee
Někdo to rád podle sebe. Peníze jsou jako dárek tím nejlacinějším, co můžete dát. I pokud vám dochází fantazie, tomuto vánočnímu faux pas se vyhněte. Peníze nedávejte! Máme pro vás vánoční ekvivalent v podobě dárkové karty Costa Coffee. Letos ve zbrusu novém designu.

Kávové semináře Costa Coffee
Někdo to rád nemateriální. Darujte seminář „Vydejte se na cestu kávy s Costou nebo Staňte se odborníky na techniku latte art“. Dost možná tak budete stát u zrodu nového kávového fajnšmekra. Termíny seminářů najdete na webových stránkách www.costa-coffee.cz.

Zdroj a foto: Costa coffee

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.