BeSafe představuje první tašku pro přenášení miminek

Protože miminkům ještě nefungují nožičky, je třeba je nosit nebo občas alespoň poponést. Norská značka BeSafe připravila pro tyto situace dvě novinky – zcela novou kategorií pro „manipulaci s autosedačkou“ je přepravní taška BeSafe iZi Transfer, která umožňuje dítě přenést třeba z kočárku do autosedačky nebo naopak, aniž byste ho probudili. Druhou novinkou je nosítko BeSafe Haven, v němž můžete dítě nosit ve třech polohách i delší dobu. Dětské produkty BeSafe k nám dováží společnost Babypoint.

Nosítko BeSafe Haven poskytne tři polohy pro nošení
V nosítku BeSafe Haven se bude každé miminko cítit pohodlně a bezpečně, v kontaktu s rodičem a vždy ve správné sedící pozici. Miminko lze nosit: Na prsou čelem k vám (cca od 1 měsíce), s výhledem do okolí (cca od pěti měsíců), anebo na zádech (zhruba od devíti měsíců). Nové nosítko BeSafe Haven bylo vyrobené ve spolupráci s respektovaným německým institutem Die Trageschule® e. K., který se zabývá správným nošením dětí. Schváleno bylo mezinárodním institutem International Hip Dysplasia jako vhodné pro zdravý vývoj kyčlí (hip-healthy).

Nosítko podporuje ideální „žabí pozici nožiček“ a je vybaveno několika chytrými funkcemi. Pro extra pohodlí při nošení směrem ven od těla např. vložili do bederního pásu podpůrný vzduchový polštářek Airgonomics™. Lze ho nafouknout během několika sekund, aby poskytl dítěti pohodlný a správný prostor k sezení. Airgonomics™ zajišťuje zdravou polohu páteře a kyčlí v této pozici a zároveň pomáhá rozložit váhu dítěte na bederní pás pro pohodlnější nošení.

Patentovaná spona Flex-Shape™ se zase automaticky přizpůsobí tvaru těla rodiče. Žádné další úpravy, žádné zařezávání řemínků do kůže. Spona Flex-Shape™ je jednou z mála, která umožňuje utáhnout řemínky tahem dopředu místo dozadu. Díky tomu je nasazení nosítka rychlé, snadné a obzvláště pohodlné i pro čerstvé maminky, které často pociťují bolesti zad nebo ramen.

Pro komfortní prostředí je uvnitř nosítka použit přírodní materiál absorbující vlhkost TENCEL™, je z přírodního lyocelového vlákna extrahovaného z udržitelného dřeva, které zajišťuje skvělou prodyšnost a odvádí vlhkost od dítěte. Všechny látky splňují přísné normy REACH, v luxusnější verzi nosítka BeSafe  Haven Premium Leaf si můžete vybírat i vzorované vnitřní látky.

Extra prostor a skvělý výhled zajišťuje dítěti sklopná opěrka hlavy. Měkká a odnímatelná sluneční stříška s UPF50+ chrání před slunečním zářením, eliminuje podněty a dodává další podporu hlavy.

Orientační prodejní cena:
BeSafe Haven Basic – 3.150,-
BeSafe Haven Premium Leaf – 3.570,-

Přepravní taška BeSafe iZi Transfer: Z auta rovnou domů bez probuzení
Všichni rodiče to znají: Jak vyndat spící dítě z autosedačky, aby se neprobudilo? Řešením je přepravní taška BeSafe iZi Transfer, která umožňuje plynule uložit dítě z kočárku do autosedačky, nebo jej z autosedačky vyndat a donést domů bez probuzení. Je navržena tak, aby se přizpůsobila a podporovala přirozený tvar dítěte a umožnila jeho přenos bez změny spánkové pozice. Přepravní taška BeSafe iZi Transfer poskytuje oporu hlavě, krku, zádům a pod stehny dítěte. Disponuje vlastním zádržním systémem, který je kompatibilní s bezpečnostními pásy autosedaček.

Protože zatím na trhu nejsou obdobné produkty, neexistují ani schvalovací normy. V BeSafe proto prověřili bezpečnost novinky ve spolupráci s renomovaným TÜV v Německu podle normy pro dětské postýlky, testována byla i prodyšnost látky (jedná se o speciální kombinaci materiálů TENCEL™). Přepravní taška BeSafe iZi Transfer je schválena pro děti do hmotnosti 9 kg a byla otestována i crash testem. Orientační prodejní cena BeSafe iZi Transfer je 1.050,-

Zdroj a foto: www.babypoint.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.