Seriál Specialisté televize Nova je nominován na Českého lva!

Detektivní seriál Specialisté, odehrávající se v kulisách Prahy, patří už nějaký čas ke stálicím programu televize Nova. Diváci si bez něho již nějaký čas nedokážou představit pondělní večery. Stal se již fenoménem, který se těší čím dál většímu zájmu a vyšší sledovanosti. Nyní byl akademiky nominován na Českého lva, o kterého se utká v seriálové sekci. Slavnostní vyhlášení vítězů jednotlivých kategorií proběhne 6. března v pražském Rudolfinu. Moderátorem bude stejně jako v loňském roce Václav Kopta.

„Nominací Specialistů na Českého lva jsme potěšeni. Je pro nás ctí utkat se v soutěžním klání s dalšími dvěma skvělými seriály. Specialisté jsou jedineční kvalitním hereckým obsazením i režisérským vedením, což každé pondělí oceňují svým zájmem diváci u televizních obrazovek. I jim patří velký dík,“ uvádí Heike Richter-Karst, která je pod seriálem podepsána jako jedna z tvůrců.

Další premiérové díly seriálu Specialisté uvede televize Nova od 15. února. Ani v nových epizodách nebudou chybět napětí, momenty překvapení a také humor, který se projevuje především formou jiskření mezi hlavními hrdiny. Tým kriminalistů tvoří kapitánka Šafářová (Eva Leimbergerová), kapitán Beran (Jacob Erftemeijer), kapitán Kovář (Jiří Hána) a přísný major Strouhal (Martin Dejdar), který policejním operacím šéfuje.

Specialisté každé pondělí na TV Nova od 20:20 hod!

Zdroj a foto: Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.