Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnJídlo a pití

Jak na vyznání lásky: Zvolte ta správná slova…

Romeo a Julie, Johnny a Baby, Rose a Jack, Danny a Sandy, Ross a Rachel: všechny tyto známé dvojice spojuje láska. Láska bývá šťastná i méně šťastná, opětovaná i neopětovaná, vášnivá i platonická, může trvat jen zlomek času, nebo celý život.

Milostný vztah může vzplanout v první okamžik setkání, nebo se zrodit z celoživotního přátelství. Milostné příběhy v literatuře, na filmovém plátně, televizních obrazovkách i v hudebních dílech se od těch skutečných ale příliš neliší. I my se necháváme strhnout vřelými city a láska nás naplňuje štěstím. Pocity, že jsme pro někoho důležití, a to, že se na svého milovaného můžeme spolehnout, jsou nedocenitelné. Pro uvědomění si, nebo možná pouhé připomenutí, tohoto faktu je tu svátek svatého Valentýna. Zamyslete se nad vaším vztahem a vyznejte se ze svých citů.

Není potřeba velkých gest. Objetí a upřímný polibek vaše city poodhalí. Zamyslete se ale také nad tím, co partnerovi říct. Nebo možná napsat? Nemusíte vymýšlet dlouhé milostné dopisy, vašeho miláčka potěší i krátký vzkaz. Máme pro vás tip – spojte romantické vyznání i malou pozornost v jedno a napište váš vzkaz přímo na lahev Bohemia Sektu La Fleur, kterým si spolu můžete večer zároveň na vaši lásku připít. Užijte si opojnou chuť šumivého vína s jedinečným aroma a příjemným perlením. Ve vybraných obchodech můžete na Valentýna pořídit Bohemia Sekt La Fleur s červenou fixou pro vaše vyznání. Nebo můžete použít běžný lihový fix.

Co napsat? V jednoduchosti je krása!
Pokud vás nenapadá nic originálního, nezoufejte. Osvědčená klasika je sázkou na jistotu. Když připojíte důvěrné oslovení, rozhodně nic nepokazíte.
Miluji tě!
Jsi pro mě vším!
S tebou je svět krásnější!
Jsi moje životní láska!
Díky za každý den!

Rafinovanější vzkaz
Jste vášnivými cestovateli a už plánujete, kam se spolu vydáte, až to situace dovolí? Napište na lahev Miluji tě v jazyce, kterým se hovoří ve vaší vysněné destinaci:

Je t’aime, pokud se už těšíte, až budete večer bloudit opuštěnými romantickými uličkami ostrova Mont-Saint-Michel a poslouchat harmonický zvuk vln…

I love you, pokud vás přitahují výhledy z monumentálních křídových útesů Seven Sisters na jižním pobřeží Anglie…

Ľúbim ťa, užíváte-li si rádi romantiku při společných výšlapech na vrcholy malebných Nízkých Tater…

Te amo, jestli už přemýšlíte, co si sbalíte na romantickou cestu po exotickém Mexiku…

Σε αγαπώ (Se agapó), pokud vás lákají bělostné domy s modrými střechami na ostrově Santorini, který je ne náhodou jednou z nejoblíbenějších destinací pro líbánky…

Ich liebe dich, těšíte-li se, až se se svým miláčkem projedete na kolech podél romantického Rýna…

Ti amo, pokud se nemůžete dočkat projížďky gondolou po benátských kanálech…

Minä rakastan sinua, vydáte-li se počítat překrásná jezera do Finska…

Eu te amo, pokud se chystáte navštívit portugalský mys Roca s dechberoucím výhledem na Atlantický oceán. Stát po boku svého milovaného na nejzápadnějším místě Evropy, na to budete dlouho vzpomínat…

Kimi o ai shiteru, s myšlenkou na to, až se budete toulat nádherně rozkvetlými a voňavými botanickými zahradami v japonském městě Kjóto…

Aloha Wau Ia ‘Oe, jestliže vašeho miláčka pozvete na nejkrásnější havajské pláže ostrova Maui…

Zdroj a foto: Bohemia sekt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *