Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Dárek k Valentýnu, který skutečně potěší

Slavíte 14. února se svou drahou polovičkou svátek zamilovaných, tedy svatého Valentýna? Chcete potěšit svoji partnerku dárkem, který skutečně ocení? Zapomeňte na tradiční bonboniéry nebo okázalé kytice – každou ženu, která se ráda vkusně a kvalitně obléká, příjemně překvapíte něčím stejně krásným, jako jsou květiny, ale zároveň nadčasovým.

Právě takovým dárkem může být luxusní módní kousek od návrhářky Ivany Rosové. Její fashion group se zaměřuje výhradně na haute couture, večerní šaty a luxusní dámskou byznys módu. Netroufáte si sami na výběr vhodného modelu, nebo se bojíte, že netrefíte velikost? Ideálním řešením je dárkový voucher, díky kterému si dáma vašeho srdce může vybrat přesně dle svého vkusu a dokonce využít osobní konzultaci přímo s designérkou a majitelkou značky. Váš dárek bude partnerce připomínat jak je pro Vás důležitá pokaždé, když na pracovní schůzce či setkání s přáteli někdo pochválí její outfit.

Vouchery na nákup ženské byznys módy od Ivany Rosové jsou připravené v různých variantách a lze je uplatnit na starší i zbrusu novou kolekci, kterou designérka představí v únoru 2021. Je opět v duchu ženskosti, atraktivních a perfektně padnoucích střihů a unikátních látek. Aktuálně se jedná o postcovidové premiéře kolekce v Dubaji nebo v Praze.

Jedinečné kousky z limitovaných kolekcí Ivany Rosové mají detailní zpracování, látky se tkají i barví ve specializovaných a velmi tradičních dílnách. Pro Ivanu Rosovou a její kolekce vznikají jedinečné vzory dokonce ve stejné tkalcovské dílně jako látky pro značku Chanel. Hedvábí se dováží z Hongkongu, merino vlna cestuje krejčovým z Anglie a přípravu sametu Ivana svěřila české dílně, která se zaměřuje na zakázky pro italské módní salony.

Ivana Rosová dlouhou dobu působila na nejvyšších HR manažerských pozicích v korporátním prostředí v zahraničí, ve kterém také vznikla první idea věnovat se prémiové byznys módě. Ani zahraniční trh v té době nenabízel nápaditou, ženskou, designovou módu ve VIP kvalitě. O směru své módní značky se Ivana rozhodla již v Dubaji, kde módní obor nejen studovala, ale také se úspěšně prezentovala na zcela prvním dubajském Fashion Weeku. O něm Ivana mluví jako o dalším odrazovém můstku k vlastnímu módnímu brandu, neboť právě její oblečení bylo následně focené jako Haute Couture pro stránky prestižních pařížských módních magazínů L’Officiel a vybrané pro prezentaci v Dubajské TV.

Zdroj a foto: www.ivanarosova.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *