Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda🎄 Vánoce

Udržitelné Vánoce podle COPE: Darujte letos dárek, který opravdu vydrží

Značka udržitelného oblečení COPE se chystá na Vánoce! Právě v tento sváteční čas chce připomenout, že méně je více. Udělejte letos radost svým blízkým pečlivě vybraným dárkem vyrobeným eticky a s minimálním dopadem na planetu.

Vánoce se proměnily ve svátky dlouhých front, uspěchaného pobíhání po obchodech a únavy. Nejšťastnější období roku se často nese v duchu zbytečného odpadu a impulzivních nákupů. Zkuste to letos jinak. COPE nabízí příležitost, jak potěšit kvalitně vyrobeným kouskem, který opravdu vydrží.

Jedním z milníků uplynulého roku je poselství záchrany planety v boji proti klimatickým změnám. Pro udržitelné Vánoce tak není příhodnějšího okamžiku než teď. Když přichází na výběr dárku, je nejlepší v klidu se zamyslet a nedělat unáhlená rozhodnutí. COPE nabízí oblečení od značek, které místo produkování tisíců kusů za měsíc dbají na nadčasový design, vybrané materiály a precizní výrobu.

V nabídce najdete například spodní prádlo a oblečení na jógu od dánské značky Organic Basics. Ta klade důraz na jednoduché střihy, recyklované materiály a pyšní se výrobou s minimální uhlíkovou stopou. O něco rafinovanější spodní prádlo pochází z produkce Underprotection. Krajkové kousky jsou důkazem, že udržitelnost může být pohodlná a sexy zároveň!

Módu na pomezí vintage a současných trendů nabízí značka COSSAC, o níž se dozvíte více v rozhovoru s inspirativní zakladatelkou Agatou Kozak. S výraznějšími barvami přichází Beaumont Organic, kteří navrhují oblečení z přírodních materiálů pro uvědomělou moderní ženu.

Pány potěší značka KnowledgeCotton Apparel, jejímž cílem je rozvířit módní průmysl udržitelnými inovacemi a zasadit se o ohleduplnost k lidem i přírodě. Streetwearově ladění Native North přináší severský minimalismus s inspirací japonskou kulturou v kombinaci s prvotřídními materiály.

O COPE:
V COPE věří, že styl a udržitelnost jdou ruku v ruce. Nabízí pečlivě vybrané evropské značky, pro které je design stejně důležitý jako odpovědnost k planetě. Kvalitně zpracované oblečení z udržitelné produkce – to dává COPE smysl. Přesvědč se i ty, že slow fashion nemusí být nuda!

Založení COPE inspirovala severská kultura minimalismu, funkčního designu a respektu k přírodě. Mezi vybrané značky patří například Organic Basics, Native North nebo Cossac. Udržitelné oblečení je k zakoupení online a v concept storu Shop Up Stories na Vinohradech.

Zdroj a foto: www.cope.czIG, FB a na blogu. COPE je součástí komunity organizací Slušná firma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *