Čokoládové RAW srdíčkové pralinky

Svátek všech zamilovaných, 14. únor aneb Svátek svatého Valentýna, se neodvratně blíží a s kým jiným jej oslavit, než se svou drahou polovičkou. Je dobře známo, že láska zkrátka a dobře prochází žaludkem. A jak oslavit svátek všech zamilovaných v době celosvětové pandemie? Jak jinak, než z pohodlí domova a podnosem plným lahodných pralinkových srdíček.

Plněné raw srdíčkové pralinky k nakousnutí
Plněné raw srdíčkové pralinky jsou jednoduché na přípravu, čokoláda se skládá jen z šesti ingrediencí, a uděláte s nimi obrovskou parádu! A pokud jste ještě neměli příležitost se seznámit s taji raw stravy, pro začátek jsou raw dezerty ideální volbou. „Často jsou to právě dezerty, které jsou tím prvním krůčkem k odhodlání následně ochutnat i další typy raw jídel, než jsou ta sladká,” přitakává Stanislav Petříček z bistRAWveg.

PLNĚNÉ SRDÍČKOVÉ PRALINKY (cca 30 ks)
ČOKOLÁDA:
100 g kokosového cukru (rozmixovaný na moučku)
75 g nepraženého kakaa
15 g kešu ořechů (namočit do vody na 4 hodiny)
125 g kakaového másla (roztavené)
špetka medového koření
špetička mořské/himalájské soli

NÁPLŇ:
brusinky s citronem (rozmixované) nebo libovolné ořechové máslo, oříšek či mrazem sušené ovoce

POSTUP:
V mixéru rozmixujte kokosový cukr s kakaovým máslem, kořením a solí (max. do teploty 42°C, opatrně,  ať nepřehřejete).
Přidejte kakao a krátce promixujte na hladkou čokoládu. Čokoládou naplňte formičku na pralinky do ½ výšky, přidejte libovolnou náplň, zalijte čokoládou. Stěrkou zarovnejte povrch a setřete přebytečnou čokoládu a dejte do lednice ztuhnout. Pralinky vyklopte z formičky a společně si je se svými blízkými vychutnejte.

TIP: RAW srdíčkové pralinky až k vám domů
Krásný a lahodný dáreček pro kohokoliv, na kom vám záleží. Vyrobeno s láskou a kvalitních surovin. Mlsejte zdravě, když můžete! Bez lepku, bílého rafinovaného cukru, bílé mouky, trans tuků, laktózy a „éček”. Pochutnejte si! RAW srdíčkové pralinky 9 ks, 126 Kč, K dostání: RAWveg přes scuk.cz

Zdroj a foto: bistRAWveg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.