Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Kožené kabelky Mybelka – krása přesně podle vašeho vkusu

Nová značka kabelek Mybelka přichází na český trh se zcela novým konceptem nabídky jednotlivých modelů. Zákaznice si sama volí tvar, materiál i doplňky. Výsledkem je kabelka přesně podle jejího vkusu, kterou prostě musí milovat. Mybelka navíc používá kvalitní a odolné materiály, jako hovězí kůže s krokodýlím printem nebo semiš. Každý kus je šitý ručně a vydrží dlouhá léta. Tento způsob prodeje nevyžaduje velké skladové zásoby a majitele značky nenutí do plýtvání a nesmyslných výprodejů. Zákaznice se přímo podílí na konečném vzhledu kabelky a může ji tak považovat opravdu za “svou”.

Malé holčičky často sní o tom, že z nich budou módní návrhářky. Některým se to splní, jiné jdou odlišnou cestou, ale přesto v nich něco z dětského snu zůstává. “Dáváme našim zákaznicím možnost se při tvorbě Mybelky na chvíli stát designérkami a navrhnout si model podle svých potřeb a v souladu s tím, co se jim líbí. Na základě své osobnosti si vytvoří unikátní kousek, jenž bude jen jejich,” popisuje, jak to v Mybelce probíhá, zakladatelka značky Agnieszka Kozłowska. “Naše zákaznice se mohou spolehnout, že Mybelka jim bude sloužit dlouhé roky. Kabelky totiž šijeme ručně a jen z těch nejkvalitnějších materiálů,” doplňuje druhý z majitelů značky Mybelka Adam Farny.

Dodací lhůta nové Mybelky je dva až tři týdny. Za tuto dobu se s láskou a pečlivostí vyrobí přesně ten typ kabelky, který si zákaznice zvolila. Chvilku si počkat se určitě vyplatí, protože originální a nadčasová kabelka pak provází svou majitelku po dlouhé roky.

Ceny se pohybují od 1790 do 2090 Kč. Za příplatek 150 Kč je možné dokoupit zlaté kování. Za 250 kč gravírování.

Zdroj a foto: www.mybelka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *