Přivítejte jaro pohybem bez kloubních potíží

Přichází jaro a s ním i větší chuť vyrazit ven a začít sportovat. Doma teď trávíme více času než obvykle, a proto je žádoucí mít nějaký koníček, který navíc prospěje i našemu zdraví. Pokud jsme se ale celou zimu pohybu příliš nevěnovali, je vhodné začít pozvolna, třeba rychlou chůzí nebo během. Oba tyto sporty je možné provozovat prakticky kdykoli a kdekoli, není k nim potřeba speciální vybavení a může je dělat prakticky každý, bez ohledu na věk.

Když se na jaře rozhodneme posílit své tělo, měli bychom si intenzitu sportování nastavit podle naší aktuální kondice a zdravotního stavu. Delší procházky po okolí nás nabijí skvělou energií a zároveň si pročistíme hlavu od každodenních starostí. S během je to podobné, ale jelikož jde o sport s vyšší zátěží pro naše tělo, je dobré si jej dávkovat postupně. Pro začátek je ideální kombinace chůze a lehkého poklusu, s postupem času je možné přidávat jak minuty, tak tempo. Běh zatěžuje především naše klouby, není tedy na škodu je na vyšší aktivitu připravit a podpořit je například kloubní výživou FlexiMed.

Proč FlexiMed?
FlexiMed je unikátní doplněk stravy, který obsahuje vysokou dávku glukosaminu, kolagenu a nejčistší formy vápníku z mořských zdrojů. Kromě těchto tří základních látek obsahuje FlexiMed i vitamín D, hořčík, mangan a vitamín C. Vitamíny přispívají k normální funkci imunitního systému a podporují činnost svalů, naopak mangan podporuje tvorbu a regeneraci pojivových tkání. S kvalitním doplňkem stravy nebude jarní sportování zátěž, ale radost. FlexiMed 90 tablet, 599 Kč

Zdroj a foto: NaturaMed, Shutterstock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.