Minimalistická rychlovarná konvice Sencor, která nepálí!

 Rychlovarná konvice patří k nejčastěji využívaným kuchyňským pomocníkům. I když výběr nového modelu v tomto případě neláká tak jako hodiny strávené porovnáváním nejrůznějších smart zařízení, stojí za to mu svou pozornost věnovat.

Nová rychlovarná konvice SENCOR SWK (1591WH a 1592BK) láká na minimalistický design, přehledný LED displej, dvouplášťové provedení a elektronickou regulaci nastavené teploty. Dvouplášťová konstrukce vylučuje popálení při manipulaci s konvicí. Při vylévání z konvice voda nestéká ani nekape a díky regulaci je po ruce vždy v požadované teplotě od 40 do 100 °C. Konvice vodu nejen ohřeje, ale teplotu stále hlídá a podle potřeby dohřívá. Přesnou aktuální teplotu lze navíc kdykoli zjistit na velkém a přehledném displeji. Potěší i hladké nerezové, snadno omyvatelné dno s ukrytou topnou spirálou. Oba modely, bílý i černý, jsou k dispozici za cenu 1 499 Kč.

Manipulace a ovládání
Nová konvice SENCOR SWK vám dá všechno, co od konvice čekáte a udělá to rychle a bezpečně, takže se budete moci plně soustředit na ostatní, podstatnější věci, ať už je to vaření jako takové nebo třeba hašteřící se děti, pro které vaříte.

Na displeji zkrátka nastavíte požadovanou teplotu a o víc se nestaráte, protože její udržování si konvice sama ohlídá. Jakou má voda teplotu přesto kdykoli zjistíte jediným pohledem, protože tento údaj najdete stále na displeji. V režimu udržování teploty vody můžete volit v rozsahu (40-50-60-70-80-90-100 °C) na dobu až 120 minut. Oceníte i speciálně tvarovanou výlevku proti stékání a kapání, při nalévání vody. Centrální 360° STRIX konektor dělá z pokládání konvice rutinní pohyb.

Bezpečnost a trvanlivost
Dvouplášťové tělo chrání ruce před zbytečným popálením, protože povrch konvice zůstává stále pouze příjemně teplý. Její víko je vybaveno zámkem, aby nedošlo k nežádoucímu otevření. Pokud do ní zapomenete nalít vodu, konvice se nezapne a po sejmutí ze základny nebo při dosažení bodu varu se naopak automaticky vypíná. Topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou brání ukládání vodního kamene a usnadňuje čištění. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli SUS 304 a jeho konstrukce slibuje dlouhou životnost.

Zdroj a foto: SENCOR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.