Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Česká módní eco-friendly značka Bohempia vstupuje na slovenský trh a nabídne veganské tenisky, barefootové boty a udržitelnou módu

Česká módní značka Bohempia, která se šestým rokem zabývá výrobou tenisek, barefoot bot, oblečení a doplňků z udržitelných materiálů, zejména z konopí, roste a pokračuje ve své zahraniční expanzi. Po online vstupu do USA a Japonska, kde otevřela i svůj první zahraniční kamenný obchod, vstupuje také na Slovensko.

Klíčem k růstu značky je kromě dalšího posilování pozice na domácím trhu i právě zahraniční online expanze, zejména pak na evropské trhy. Druhou evropskou zemí, kde spouští svůj další internetový obchod se tak stává Slovensko. I přesto, že zde Bohempia doposud neměla žádné zastoupení, je Slovensko pro značku prvním největším zahraničním trhem, protože tvoří více jak čtvrtinu celkového zahraničního obratu.

“Protože máme na Slovensku po celých šest let fungování velkou podporu a jsou nám naši slovenští zákazníci velice blízcí, rozhodli jsme se vytvořit lokalizovaný e-shop přímo pro ně. Nabízíme zde vše, co najdete i na našem českém e-shopu, ale nachází se na doméně bohempia.sk a je plně ve slovenském jazyce.” Komentuje zakladatel Bohempia Tomáš Rohal.

Bohempia v posledních měsících pokračuje v silném růstu, který je podpořen zájmem o udržitelnou módu, ale i zrychlením celosvětové e-commerce. Udržitelné tenisky od Bohempia se nosí po celém světě. Najdete je ve Velké Británii, Finsku, Německu, USA, v Japonsku, na Novém Zélandu nebo v Austrálii. Značka tak úspěšně pokračuje v naplňování svých ambicí stát se jedním z předních celosvětových hráčů na poli udržitelné módy vyrobené z konopí.

„Expanze do zahraniční je pro nás jednou z letošních priorit. V rámci rozšiřování našeho portfolia produktů, které český zákazník již detailně zná, chceme stejnou kvalitu a produkty nabídnout i v dalších evropských zemích. Po Slovensku bude určitě následovat Německo a další velké Evropské země,“ doplňuje Rohal.

Bohempia navrhuje a vyrábí oblečení a obuv pouze z udržitelných materiálů, nejčastěji z konopí. Zároveň je jedinou módní značkou na světě, která nepoužívá technické konopí dovezené z Číny, ale dodavatele si pečlivě vybírá. Klade důraz na etickou a vysoce ekologickou výrobu, a proto všechny produkty nesou mezinárodní certifikát “PETA Approved Vegan”.

Zdroj a foto: Bohempia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *