Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Veselé kreativní tvoření s prasátkem Pigym pro rozvoj dětské motoriky a fantazie

Dětská značka Pigy připravila pro děti a jejich rodiče sérii deseti video návodů na kreativní tvoření, u kterého se pobaví celá rodina. Vedle oblíbených postaviček prasátka Pigyho a jeho kamarádky Lily provedou jednotlivými díly malá Amy s maminkou Evou. Ukážou divákům, jak si originálně vyzdobit pokojík nebo si vyrobit barevné dekorace a ozdobné předměty.

Videa s kreativními dílnami jsou určená především pro děti ve věku 4 -11 let. V jednotlivých dílech maminka Eva s dcerou Amy vytváří dekorativní i praktické ozdoby do bytu. Videa slouží pro rodiče a prarodiče jako inspirace, jak s dětmi trávit volný čas.  Zároveň si malí diváci během tvoření nejen procvičí jemnou motoriku, ale i rozvíjí kreativní myšlení a vlastní fantazii,“ vysvětluje Zdeňka Chocholoušová, manažerka dětských produktů ve společnosti Active Radio. Těšit se mohou například na návod, jak vytvořit písmenka na dveře, zapichovátka do květináčů, vonné sáčky bez šití, ozdobná ramínka, vlastní vějíře a řadu dalších dekorativních předmětů, které rozzáří jakýkoliv domov.

Videa jsou postupně zveřejňovány na webech Pigy.cz a PigyMama.cz, Instagramu a na YouTube Pigy.

Foto: archiv Pigy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *