Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Najděte na Love Island lásku svého života

Světoznámá reality show Love Island k nám přichází už na podzim! Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno.

Během Love Island spolu účastníci flirtují, tvoří páry, někdy je zase rozbíjejí, sbližují se či formují spojenectví, a to vše s jasným cílem – najít lásku svého života a dostat se se svým miláčkem až do finále! „Ve většině reality show jde o zábavu, slávu a peníze. To nabízíme i my, ale chtěla bych zdůraznit, že hlavním motivem pro to, aby se člověk do castingu na Love Island přihlásil, by měla být jeho touha po lásce a jejím nalezení,“ říká Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

Miliony mladých lidí po celém světě tuhle show zkrátka milují. A za dobu vysílání už několik lidí ve vile skutečně našlo svou spřízněnou duši, se kterou zůstalo dlouho po skončení pořadu, někteří se dokonce vzali a mají děti.

Jedním z příkladů je britský pár Camilla Thurlowová a Jamie Jewitt, kteří se v roce 2017 dostali až do finále. Soutěž sice nakonec nevyhráli, ale odnesli si mnohem víc – jeden druhého. Camilla, která byla od začátku považována za ne úplně typickou účastnici reality show, se postupně stala miláčkem národa, a když se během už rozjetého natáčení objevil ve vile Jamie, model pro značku Calvin Klein, láska na sebe nenechala dlouho čekat. Dodnes jsou pár a mají půlroční holčičku Nell.

Ve stejné sérii se objevili i Jessica Shearsová a Dominic Lever. Jessica byla vyloučena spolu s jiným účastníkem. Dominic skončil o zhruba dva týdny později, ale po svém vyřazení nesmutnil, protože ho vzájemné city s Jess znovu spojily i mimo ostrov, v dalším roce se vzali a za další rok se jim narodil syn.

Vítězové britské verze z roku 2016 Cara De La Hoydová a Nathan Massey spolu mají už dvě děti. Pro žádost o ruku si Nathan připravil romantické překvapení – vzal Caru zpět do vily, kde se seznámili, a pomocí malého honu za pokladem s ní prošel všechna místa, která pro ně při hře něco znamenala.

Vítězný pár z roku 2020 Paige Turleyová a Finn Tapp jsou také stále spolu. Paige v mládí randila se známým britským zpěvákem a letošním objevem na Brit Awards Lewisem Capaldim, ale pravou lásku našla až v reality show Love Island. Pár společně bydlí v Manchesteru.

Zatím bez potomků, ovšem se štěnětem si šťastně žijí ve svém londýnském bytě finalisté řady z roku 2020 Sianisse Fudgeová a Luke Trotman. Pár utvořili až v průběhu show, nebyli jeden pro druhého hned první volbou, ale stálo jim za to si počkat, zkoušet to, a nakonec našli lásku jeden ke druhému.

Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! Přihlaste se i vy!

Zdroj a foto: TV Nova

Jeden myslel na “Najděte na Love Island lásku svého života

  • Psychologické testy, covidové testy, test na pohlavní nemoci a pro holky ještě těhotenský test před odletem na Kanáry…

    !! No a mým cílem by bylo, aby moje vyvolená odletěla ze soutěže domů s břichem !!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *