Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Moderátorská hvězda Leoš Mareš slaví 45. narozeniny

Nejznámější český moderátor Leoš Mareš dnes slaví 45. narozeniny. Jeho jméno je dlouhodobě spojeno s rádiem Evropa 2, kde spolu s kolegou Patrikem Hezuckým od roku 1998 moderuje legendární Ranní show. Do rádia dnes Leošovi přišlo spousta dárků, kytek i přání od posluchačů, fanoušků a také kolegů moderátorů.

Video přáníčka poslali Leoši Marešovi například jeho kolegové z Ranní show Evropy 2. Všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí mu popřál jako první jeho dlouholetý parťák Patrik Hezucký. „Milý Leoši, my jsme ti s dcerou chtěly popřát všechno nejlepší k dnešním narozeninám. Sice máme prázdné ruce a neneseme žádné dary, ale přesto tě máme rády a přejeme ti hodně štěstí a zdraví,“ poslala roztomilé přání z mateřské dovolené Katka Říhová spolu s dcerou Sofinkou. „Happy Birthday to You, Happy Birthday to You, milý Leoši,“ zazpívala na videu Lucka Černá dříve Šilhánová spolu s dcerou Johankou. Pak mu se smíchem popřály k 35. narozeninám, protože podle nich vypadá o hodně mladší. Na závěr ještě přidaly vzkaz, že ho mají moc rády a poslaly mu pusinky.

Ranní show Evropy 2 s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější rádiové pořady u nás. Již 23 let vysílá hvězdné duo živě každý všední den od 6 do 9 hodin. To nejlepší z vysílání Ranní show Evropy 2 vychází denně i ve formě podcastů, poslechnout si je můžete na webu: https://www.evropa2.cz/porady-zaznamy/ranni-show

Vedle Evropy 2 má Leoš Mareš na svém kontě také moderování hudebních anket Český Slavík a cen Anděl, soutěže Česká Miss, televizní hitparády Eso nebo reality show Česko hledá SuperStar a Big Brother. Zahrál si i v několika filmech. Před kamerou debutoval ve snímku Jak básníci neztrácejí naději (2004) a objevil se i v následujícím pokračování „básnické“ série Jak básníci čekají na zázrak (2016), v komedii Špindl a hudebním filmu Muzzikanti. V roce 2015 se zúčastnil taneční soutěže StarDance, v níž došel do osmého kola. V současnosti chystá novou show, kterou od podzimu nasadí do vysílání televize Nova.

Foto: archiv L. Mareše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *