Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Gášpárová slavila narozeniny: Užila si to i navzdory koronaviru!

Krásných dvacet let oslavila sexy brunetka Gabriela Gášpárová. Uplynulý rok byl pro ni velmi hektický, z neznámé dívky z Moravy se stala filmová hvězda, objeví se například v hlavní roli v připravovaném filmu Tomáše Magnuska Bastardi 4, Škola mého života a hlavni roli v další připravovaném mezinárodním filmu Indián, vedle hereckých es, jako je Karel Roden. Jako modelka jde z kšeftu do kšeftu. Na své narozeniny se však alespoň chvíli zastavila a užila si zábavu, i když ani při nich nepřestala myslet na druhé a navíc dodržovala všechny hygienické předpisy.


Květinou ženu nezarmoutíš, říká se. A je to velká pravda. Pěkný pugét je vhodný při jakékoli příležitosti. V případě Gabriely Gášpárové to byl, s troškou nadsázky, rovnou celý vagón růží. „Byla to dokonalá nálož překrásných květin. Moc mě to potěšilo,“ usmívala se herečka, modelka a moderátorka. Pokud si myslíte, že jí takto šokoval její partner, tak jste tentokrát na omylu. Květiny poslala společnost Florea.cz, s níž Gabriela spolupracuje. „Škoda, že neslavím každý den,“ posteskla si v žertu kráska. Ale to by nebyla ona, aby něco nevymyslela. Hned ten den rozvezla růže sestřičkám a doktorkám do pražských nemocnic. Na jejím instagramu stále probíhá soutěž.

A ještě jeden důvod k radosti Gášpárová měla. Od firmy Hummer limusin servis, pro kterou bude natáčet reklamní klip, totiž dostala jako dar pronájem úžasné limuzíny Hummer (praguehummerlimo.com), což je pro dvacetiletou dívku moc hezký dárek! Ikdyž restriktivní opatření kvůli pandemii koronaviru nedovolila žádnou bujarou oslavu, přesto si Gabriela nenechala projížďku ujít. „Vzala jsem pár kamarádek, samozřejmě za přísných bezpečnostních opatření a s negativními testy. Jinak by to ani nešlo.“ Taková dámská jízda bez chlapů je někdy k nezaplacení…

Foto: archiv Gabriely Gášpárové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *