Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Za hemoroidy se netřeba stydět, třeba je léčit

Onemocnění, které jednou za život postihne až 70% dospělé populace se vzhledem k prevalenci případů řadí mezi novodobé civilizační choroby. Diskomfort a komplikace, které jsou způsobeny hemeroidy, mají výrazný vliv na celkovou kvalitu života 75 % žen a 25 % mužů.

Svědění, krvácení, otok, bolest a potíže při vyprazdňování jsou typickými příznaky hemoroidů – onemocnění, které takříkajíc “nezůstává jen za dveřmi” toalety. Jeho příznaky ovlivňují množství běžných denních činností.

Skoncujte se svými problémy a objednejte si tento průlomový slovenský produkt, který je vyroben podle švýcarské receptury společností Herb-Pharma AG.

Dědictví nebo výsledek životního stylu?
Hemoroidy jsou dědičné, ale ovlivňuje nich i sedavý způsob života, nedostatek tekutin, nesprávná strava bohatá na cukr a dráždivá jídla, alkohol, kofein a kouření. Dlouhé sezení na toaletě či ochablé svalstvo pánevního dna jsou také předpoklady pro vznik onemocnění. Jedním z prvních signálů, který si pacienti při propuknutí onemocnění všimnou je krvácení po vyprazdňování. To doprovází onemocnění bez ohledu na to, zda jde o vnitřní nebo vnější hemoroidy.

Vyzkoušejte Hemorrelax s unikátní kombinací rostlinných složek a biotechnologických peptidů!

Na Slovensku a v České republice je při léčbě hemoroidů obvyklým medicínským postupem léčba ve formě miniinvazivních nebo invazivních operačních zákroků vyžadujících rekonvalescenci. Na západ od nás se při této léčbě využívá aplikace botulotoxinu, která se díky svým myorelaxačním osvědčila jako prostředek k léčbě hemoroidů a jiných potíží postihujících oblast konečníku (fisury a ragády).

Na tomto principu funguje i produktová novinka Hemorrelax ve formě čípků a krému, které se vyrábějí na Slovensku. Jedná se o zdravotní pomůcku, která slouží nejen ke zmírnění příznaků, ale také k léčbě a prevenci hemoroidů. Účinek je tak srovnatelný s léčbou botulotoxinem, která je rozšířená zejména v USA.

Neinvazivní peptidy s účinkem botoxu
Hemorrelax je prémiovým produktem, který řeší problém komplexně. Nezaměřuje se jen na tlumení akutních příznaků, ale léčí, uklidňuje a působí preventivně. Unikátní kombinace biotechnologických peptidů a kyseliny hyaluronové spolu s hojivými a zklidňujícími výtažky z dubové kůry, jírovce maďalu, měsíčku lékařského, heřmánku pravého a aloe vera je novinkou, díky které pacienti trpící hemeroidy konečně pocítí úlevu.

Toto prémiové a neinvazivní řešení vyvinula společnost Herb-Pharma AG. Unikátní složení čípků a krému přinese úlevu od nepříjemných příznaků onemocnění srovnatelnou s účinkem botulotoxinu a podpoří jeho léčbu. Volně prodejné čípky a krém Hemorrelax na domácí použití je možné koupit v každé dobré lékárně a opět se tak vrátit k aktivnímu životnímu stylu.

Vyzkoušejte průlomový způsob léčby choulostivých potíží!

Zdroj a foto: Herb-Pharma AG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *