Hvězdná síla pro Švýcarsko: Federer se spojí s De Nirem

Roger Federer, nový ambasador Switzerland Tourism, účinkuje v nejnovějším filmu s hereckou legendou a držitelem Oscara, Robertem De Nirem. V krátkém filmu De Niro odmítne pozvání Rogera Federera, aby se stal součástí filmu o Švýcarsku. De Niro si sice myslí, že Švýcarsko je čistou, působivou a naprosto krásnou zemí – ale že tu není žádné drama, které tak rád pojí se svými hereckými výkony. Film je k vidění on-line po celém světě.

Začátkem tohoto roku oznámil Roger Federer svou novou roli ambasadora Switzerland Tourism. „Jsem opravdu nadšený z této celosvětové kampaně, v níž mohu pozvat lidi do Švýcarska, aby poznali jeho krásu, protože já jsem velmi hrdý na to, že z této nádherné země pocházím,“ popisuje svou motivaci Roger Federer. Za tímto účelem Federer sáhl po podpoře z Hollywoodu: Plán představit krásy Švýcarska ve filmu s Rogerem Federerem a Robertem De Nirem je zápletkou nejnovějšího filmu Switzerland Tourism.

Robert De Niro odpověděl na telefonát Rogera Federera
Ve filmu jsou diváci svědky telefonátu mezi tenistou a oscarovým hercem. Federer se usilovně snaží přesvědčit De Nira, aby byl součástí jeho projektu. Ale pozor, vyzradíme, že De Niro Federera odmítne, alespoň kvůli tomuto fiktivnímu švýcarskému filmu. Ve skutečnosti byl však De Niro velmi ochotný odpovědět na Federerovo zavolání o pomoc. „Už nějakou dobu obdivuji práci Roberta De Nira, ale nebyl jsem si jistý, zda by souhlasil s účastí na našem švýcarském projektu. Jsem moc rád, že to tak dobře dopadlo,“ říká Roger Federer. Film natočený loni na podzim ve švýcarském Zermattu a v americkém New Yorku lze shlédnout on-line po celém světě. „Přidáním hollywoodského ducha do naší kampaně přitáhneme více pozornosti ke Švýcarsku a jeho dramaticky nádherné přírodě,“ prohlašuje Martin Nydegger, generální ředitel Switzerland Tourism.

Rogerova volba přesvědčit De Nira
Ve spolupráci s Rogerem Federerem se v budoucnu objeví další společné projekty. V provozu je již nová webová stránka, která představuje „Rogerův výběr“ míst, která můžete ve Švýcarsku objevovat a také co zde podniknout. Najdete ji na MySwitzerland.com/Roger. Paleta tipů je zde ohromně rozmanitá, od relaxace a dobití energie až po velmi dramatické zážitky. Po jejich prozkoumání dokonce možná i Robert De Niro změní svůj názor! K tomu De Niro doplňuje: „Jsem v pokušení už brzy poznat přírodní krásy Švýcarska – možná společně s Rogerem.“

Foto: archiv Switzerland Tourism

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.