I české klasiky jako vlašák nepo pařížák existují ve zdravějších variantách. Bez kompromisů v chuti!

Pochoutkové saláty patří mezi české speciality. Chcete si pochutnat, ale moc „nehřešit”? Vyzkoušejte saláty SINEA od tradičního českého výrobce GASTRO-MENU, které se vyrábějí ve 100% rostlinné podobě. V chuti rozdíl nezaznamenáte, ale váš organismus vám poděkuje. Proč? Třeba kvůli nulovému cholesterolu.

Rostlinné saláty SINEA od GASTRO-MENU jsou tou správnou volbou nejen pro milovníky nostalgických lahůdek. Ocení je mladá generace, která se vyhýbá živočišným produktům, i senioři, protože v jejich chuti není změna složení poznat. Trápí vás nebo vaše blízké vysoká hladina cholesterolu? V Pařížském, Vlašském ani Bramborovém salátu žádný není! To však neznamená, že by nebyly poctivé a lahůdkové. Rostlinná varianta klasických lahůdkových salátů od GASTRO-MENU představuje stejně chutnou, ale zdravější obměnu oblíbených českých dobrot.

Rostlinný Bramborový salát ve vaničce
Bramborový salát je taková česká (zdaleka nejen vánoční) klasika. Věděli jste, že váš organismus díky rostlinnému složení salát mnohem lépe tráví? Klasickou majonézu zjemňující celkovou chuť i konzistenci tu nahrazuje její stejně skvělá bezvaječná varianta. A výsledek? Výborný krémový salát vhodný i pro alergiky na laktózu a příznivce rostlinné stravy. Hmotnost: 120 g. Cena od 19,90 Kč. Složení: najdete zde. K dostání například na rohlik.cz.

Rostlinný Pařížský salát ve vaničce
Pařížský salát je v rámci těch pochoutkových pravděpodobně jednička na trhu, v případě rostlinných variant od GASTRO-MENU to platí jednoznačně. Chuťový rozdíl prostě neexistuje! Salát navíc neobsahuje žádné geneticky modifikované potraviny a je přirozeně bezlepkový, takže je kromě alergiků na laktózu vhodný také pro celiaky. Hmotnost: 120 g. Cena od 19,90 Kč. Složení: najdete zde. K dostání například na rohlik.cz.

Rostlinný Ďábelský salát ve vaničce
Jemně pikantní Ďábelský salát je oblíbený hlavně díky své vyvážené, příjemně pálivé chuti. Stejně jako ostatní saláty je vhodný pro alergiky na vejce, laktózu a celiaky a hlavně pro ty, kdo to mají rádi trošku pikantní. Hmotnost: 120 g. Cena od 19,90 Kč. Složení: najdete zde. K dostání například na rohlik.cz.

Rostlinný Vlašský salát ve vaničce
Kdo by neznal starý dobrý vlašák? Rychlá a ne úplně zdravá svačinka patří mezi oblíbené tradiční pochoutky, které nesmí chybět v žádném lahůdkářství. Díky rostlinné variantě od GASTRO-MENU si na něm mohou pochutnat i lidé s různými dietními omezeními a alergici. Hmotnost: 120 g. Cena od 19,90 Kč. Složení: najdete zde. K dostání například na rohlik.cz.

Rostlinné saláty využijete, ať už chystáte posezení s přáteli, piknik v parku nebo rodinnou oslavu. Nepředstavují kompromisy v chuti, ani v požitkářství. Jen se vám budou na rozdíl od těch klasických trochu lépe trávit a nezvýší vám hladinu cholesterolu. Tradiční český výrobce GASTRO-MENU a značka SINEA jsou navíc zárukou kvalitního složení bez geneticky modifikovaných potravin.

Zdroj a foto: sineafoods.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.