Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Einstein versus Einstein

Nový seriál televize Prima Einstein má své kořeny v Německu. Je tam tak populární, že se dočkal tří sérií. Jak moc jsou si podobní hlavní představitelé primácké verze seriálu s originálem? Už na první pohled je jasné, že obě země obsadili do hlavní role velké fešáky.

Tom Back – Felix Winterberg
Vojtěch Kotek – Filip Koenig
Pokud vám tvář Toma Backa přijde povědomá, tak jste ho jistě viděli v seriálu Kobra 11. Německý herec, který zpívá, profesionálně tančí a umí hrát na několik hudebních nástrojů, šermuje, hraje fotbal tenis a plynně se domluví anglicky, francouzsky a samozřejmě německy, je pro roli geniálního vědce jako stvořený. V této rozmanitosti koníčků a uměleckého talentu si jsou hlavní představitelé podobní.  A co se týká soukromí? Tom požádal svou přítelkyni Ehefrau Chryssanthi Kavazi na dovolené v Thajsku o ruku a už přes rok je ženatý. Svatba se konala v řeckém duchu, protože jeho žena je na půl Řekyně.

Annika Ernst – Elena Langeová
Anna Polívková – Lenka Vrabcová
Annika začínala svou hereckou kariéru na gymnáziu, kde navštěvovala dramatický seminář. Díky němu se dostala na tři měsíce do New Yorku, kde mohla okusit herecký workshop. Jakmile dokončila hereckou školu, nabídky se jí jen hrnuly, šla z jedné role do druhé a má na svém kontě několik seriálů. Dnes sedmatřicetiletá herečka žije se svým přítelem a dcerou v Berlíně.

Rolf Kanies – Stefan Tremmel
Pavel Zedníček – Ivan Urban
V Německu je Rolf uznávaný divadlení a filmový herec. Režiséři ho velmi rádi obsazují do kriminálek. Dlouhou dobu byl totiž pro televizní diváky neznámý, jelikož do svých čtyřiceti let hrál jen na divadelních prknech. Od té doby má na svém kontě víc jak sto filmových a seriálových rolí. Mluví anglicky, francouzsky, italsky a rusky.

Haley Louise Jones – Kirsten Maybachová
Eva Josefíková – Soňa
Tahle snědá kráska se narodila v Johannesburgu. Jednatřicetiletá herečka se domluví anglicky, částečně francouzsky a samozřejmě německy. Cestuje mezi Berlínem, Kapským Městem, Hamburgem a Liverpoolem. Nebojí se tance, zpěvu ani hip hopu.

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *